banner851

banner955

BU KADAR SORUMSUZ OLUNMAZ!

Yük taşımada kullanılan bir kamyonun üzerindeki yükler kazaya adeta davetiye çıkardı. Kamyona yüklenen paletlerin oldukça yüksek olması ve derme çatma denilecek bir güvenlik önleminin alınması “böyle sorumsuzluk olmaz” dedirtti.

Asayiş 26.03.2018, 13:55 27.03.2018, 17:12
1219
banner1032

Hemen her gün kazaların yaşandığı Düzce’de bu kez kural tanımaz bir sürücünün kamyonundaki yükü görenler gözlerine inanamadı.
Beyköy’den şehir merkezi istikametine Gazhane Caddesi üzerinden gelen bir kamyonun trafikteki tehlikeli seyri, muhabirimizin kamerasına yansıdı. Kasasında yüzlerce paleti oldukça yüksek bir şekilde derme çatma bir güvenlik önlemi ile taşıyan kamyon sürücüsü diğer sürücü ve yayalar için de tehlike oluşturdu. Her an devrilecekmiş gibi duran ve görenleri hayrete düşürürken kamyondaki yük miktarı yürekleri de ağza getirdi. Özellikle viraj ve kasislerde diğer sürücülerin panik olmasına neden olan sorumsuz sürücü hem kendisinin hem de diğer sürücülerin canını adeta hiçe saydı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (1)
KaraMizah 5 yıl önce
Hey gidi heyy neredesin SAİM İŞLEK müdürüm zamaninda emniyet müdürü iken asayiş ve trafik duzene girmişti baya şimdilerde kim kime dim duma
18
parçalı bulutlu