banner851

banner614

BULVARDA SİLAHLI KAVGA!

Atatürk Bulvarında seyir halindeki bir otomobil içerisinde yaşanan tartışma, silahlı kavgaya dönüştü. Yaşanan korku dolu anlarda bir anne ve bebeği kavganın tam ortasında kaldı.

banner619
Asayiş 27.10.2016, 19:34 29.10.2016, 11:03
18656
BULVARDA SİLAHLI KAVGA!

Atatürk Bulvarında seyreden bir otomobil içerisinde yaşanan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Tarafların tekme tokat kavgasında, bir anne ve çocuğu arada kaldı.

Silah sesinin yükseldiği kavga iddiaya göre şöyle gelişti:
Ramazan K. isimli şahıs, Bolu’nun Mudurnu ilçesinden otomobiline aldığı Rafet B. ile eşi ve çocuğunu Düzce’ye getirdi. Otomobil Atatürk Bulvarı üzerinde seyrederken Ramazan K., Rafet B. ile bilinnmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Araç içerisinde tartışmaya başlayan ikili daha sonra seyir halindeki otomobilde yumruk yumruğa kavgaya tutuştu.

Sürücü Ramazan K. aracını yol kenarında çekerek Rafet B. ile kaldırımda kavga etmeye sürdürdü. Araçta bulunan bir bebek ve annesi kavgaya şahit oldu. Ramazan K. yanında bulundurduğu kurusıkı silahı çıkartarak Rafet B.’nin yüzüne doğru birkaç el ateş etti. Anne ve bebeğin korkulu bakışları arasından yaşanan bu olaya vatandaşlar müdahale etti. Olay yerine gelen emniyet güçleri tarafları alarak karakola götürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (4)
DgN 5 yıl önce
Mevzuu türk olmaları.. klasik anlayacağınız.. önümüze bakalım efendi arkadaşlar başka yerlere göz kaydırmayalım yeterli değilmi.? İnternette türklerin arama kriter raporları ve istatistiklerine bakarsanız ne dediğimi anlarsınız belki. Hatta muhtemelen siz de o kiriterlerden birisiniz.!!
GÜL 5 yıl önce
Katil herif , akçakoca açıklarına bir ada yapacaksın butün bu adamları oraya atacaksın birbirlerini yesinler
A 5 yıl önce
Arabada ki çocuğu ve eşini görmezden gelecek kadar gözünü karartmış bu insanların başı dertten kurtulmaz yazık günah o bebek ile anası ne korkmuştur
koray 5 yıl önce
düzce hergün geriye gidiyor insan olan biri nekadar öfkelinirse öfkelensin yanında eşi çocuğu olan birine saldırmaz yazık düzceme hergün geriye ve yaşanmaz hale geldi mudurnulu kardeş düzce adına senden özür dilerim