banner851

banner955

BÜYÜK ÇAPTA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

TEM Otoyolunda meydana gelen tır yangınında, büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Düzce Belediyesi ve Gölyaka Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin müdahale ettiği yangın, uzun uğraşların sonucunda söndürüldü. Yangın nedeniyle TEM otoyolunun İstanbul İstikametine trafik kontrollü bir şekilde verildi.

Asayiş 02.10.2021, 12:05 02.10.2021, 17:40
1000

Bugün sabah saatlerinde TEM Otoyolu Gölyaka Sapağı Büyük Melen Kesimi İstanbul istikametinde bir tırın dorse kısmında yangın çıktı. Yangını fark eden tır sürücüsü, aracı emniyet şeridine çekerek, Düzce 112 Acil Çağrı Merkezinden yardım talebinde bulundu.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda Düzce Belediyesi İtfaiye ekibi ile Gölyaka Belediyesi İtfaiye ekibi ve trafik ekibi sevk edildi. Çıkan yangın itfaiye ekiplerinin uzun çalışmaları sonucunda söndürülürken, trafik ekipleri de, olası bir kazanın önüne geçmek için TEM otoyolu İstanbul İstikametinde yol güvenliği aldı.

Çıkan yangında tırda büyük çaplı maddi hasar meydana gelirken, İtfaiye ekipleri yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme başlattı. Araç sürücüsü ise, tırın yanışını çaresiz gözlerle izledi.    

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız