banner851

banner614

CADDEDEKİ DÜKKANA DALDI

banner619

Akçakoca’da park halindeki araçlar nedeniyle ters şeritten seyreden araca çarpmamak için manevra yapan otomobil, yol kenarındaki dükkanın malzemelerine çarptı.

banner846
Asayiş 22.05.2017, 09:33 23.05.2017, 12:46
9022
banner844

Akçakoca’da dün gece meydana gelen iki ayrı kazada iki araç ve bir işyeri hasar gördü.

Çınar Cadde üzerindeki araçların çift sıra parklanma yapmaları nedeniyle daralan yolda meydana gelen kazada sürücülere yara almazken, maddi hasarlı kazalar, yaklaşan yaz sezonunda meydana gelebilecek büyük kazaların habercisi oldu.

Tatil kalabalığı yüzünden hareketli bir kalabalığa sahip olan Çınar Caddesi üzerinde araçların iki sıra halinde parklanması nedeniyle karşıdan kendi şeridine girmiş vaziyette üzerine doğru gelen araçtan kaçınmak isteyen sürücü otomobiliyle, kaçacak yer bulamayınca kafenin önünde dizili olan büyük çiçek saksılarına çarptı.Aynı saatlerde yakın bir noktada başka bir kaza daha gerçekleşti. Başka bir aracın sürtmesiyle gerçekleşen kazada araçta maddi hasar meydana geldi.

Yorumlar (3)
TURİST.. 4 yıl önce
aKÇAKOCA TRAFİK VE ŞEKİLSİZLİK TURİZME BALTA VURUYOR..OSMANİYE MH.BEHÇE KAFE YANI ŞOK MARKET BAHÇE DUVARI TEL OLMAMASI .ONUN YANINDAKİ BOŞLUKTA KOCAMN Bİ REKLAM PANOSU..BELEDİYE TURİST GELMESİN DİYEMİ BU ÇİRKİN GÖRÜNTÜLERE MÜSAADE ETTİNİZ..
sçavuş 4 yıl önce
kazada suç yüzdesi ne şekilde gösterilecek
karakoca 4 yıl önce
Çınar caddesi deyince olanlara şaşırmamak lazım. Kaldırımların sağlam esnaf işgali altında olduğunu defalarca yazdım ama burada belediye bu kadar. taksiye yazık olmuş. o kaldırımlara bir traktörle baştan aşağı girilmesi lazım..