banner851

banner614

ÇALINAN KÖPEKLERİNE KAVUŞTULAR

banner619

Düzce’de kaybolduğu sanılan ve güvenlik kamerası kayıtlarından çalındığı belirlenen köpek, polis ekiplerince bulunarak sahibine teslim edildi.

banner846
Asayiş 22.04.2021, 17:15
1555
ÇALINAN KÖPEKLERİNE KAVUŞTULAR
banner844

Güler ailesinin 15 yaşındaki kızları Zişah Güler'in 3 gün önce kaybolduğunu sandıkları ancak güvenlik kamerası kayıtlarından çalındığını tespit ettikleri pekinez cinsi köpeğinin bulunması için ailenin şikâyeti üzerine polis ekiplerince çalışma yürütüldü.

Kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, çalışma sonucu köpeği bularak sahibine teslim etti. Hırsızlık şüphelisinin Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldüğü öğrenildi.

"Köpeğime kavuştuğum için mutluyum"

Zişah Güler, köpeğine kavuştuğu için mutlu olduğunu söyledi.

Kamera kayıtlarından köpeği çalan kişinin tespit edildiğini belirten Güler, "Aradık ve kendisinden köpeğimizi geri getirmesini istedik. O da kabul etmeyince polise gittik ve şikâyet ettik. Polis ekiplerinin titiz çalışması sayesinde köpeğimiz bulundu." diye konuştu.

Güler, köpeğini bulan polis ekiplerine teşekkür ederek, "Çok üzülmüştüm köpeğim çalındığında ama şu an tam tersi çok mutluyum." dedi.

Yorumlar (3)
Hakan Gür 2 ay önce
Kaybolan köpek farklı, bulunan köpek farklı...ilginç
Cafer 2 ay önce
Başka işinizmi yok haber yapacak köpek kaybolmuş bulunmuş Ne yapalım yani Dünyamı yandı Sanki...
aynur 2 ay önce
çalındığında ayrı haber, bulunduğunda ayrı haber. vaktiniz mi bol sizin? düzce de buna dek halka bildirmeniz gereken olay mı kalmadı?
12°
açık