banner851

banner955

CAMİ HIRSIZI KISKIVRAK YAKALANDI

Düzce’de geçtiğimiz hafta sonu camilere dadanan hırsızı tespit eden polis ekipleri, şahsı başka bir camiye girdiği sırada kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Asayiş 18.08.2022, 17:28
3352
CAMİ HIRSIZI KISKIVRAK YAKALANDI
banner1032

Düzce’de geçtiğimiz hafta sonu bazı camilerde hırsızlık olayları gerçekleşti. Camilerin elektronik aksamlarından, kumbaralarına kadar çalınması ile ilgili Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi hırsızlık büro amirliği ekipleri harekete geçti.

Hırsızlık olaylarının yaşandığı cami ve çevresinde yapılan kontrollerde hırsızlığı gerçekleştiren kişinin A. K. olduğu belirlendi.

Şahsı takibe alan ekipler, başka bir camiye girdiği esnada kıskıvrak yakalanarak gözaltına aldı. İşlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen A.K, ifadesinin ardından, Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (1)
Yakala çıksın 2 ay önce
Polis yakalar adliyeden çıkar yine yapar yine yapar, kanunlarda iş yok. Her akşam haberlerinde bir sürü olay izliyoruz sonunda şartlı serbest bırakıldı deniyor, serbest kalacaksa polis boşuna uğraşmayın herkes her suçu işlesin, böyle pasif kanunlarla adalet nasıl sağlanacak.
16
açık