banner851

banner614

CEDİDİYE'DE YANGIN PANİĞİ!

Cedidiye Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bir binanın pide salonu olan giriş katında başlayan baca yangını üst katlara kadar yayıldı. Bitişiğindeki binalara sıçrama tehlikesi nedeniyle kısa süreli panik yaratan yangın, itfaiyenin müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

banner619
Asayiş 14.01.2018, 10:28 15.01.2018, 14:00
3616

Düzce'de gün yangınla başladı. Sabah saatlerinde Cedidiye Mahallesi Necip Güney Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir apartmanda çıkan baca yangını hareketli anlar yaşattı.
 


 

Apartmanın giriş katı olan pide salonu bacasında başlayan ve hızla üst katlara kadar sıçrayan yangını fark eden vatandaşların ihbarı ile bölgeye itfaiye ile polis ekipleri sevk edildi. Hızla baca yangınına müdahale eden itfaiye erleri bitişiğindeki binalara sıçraman alevleri kontrol altına aldı. Apartman sakinlerine panik yaşatan yangını söndürme çalışmaları sırasında sokağa dökülen vatandaşlar, çalışmaları meraklı gözlerle izledi. Polis, yangın nedeniyle inceleme başlattı.
Haber: C. ÜSTÜNER 
banner844
Yorumlar (1)
Düzce 4 yıl önce
Binanın çarısıda tehlike sağlam rüzgarda o çatı komple uçar belediyenin dibinde o çatıyı nasıl yapmışlar belediye yetkilileri göreve