banner851

banner955

ÇEK ÇEK’LERE GEÇİT YOK

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Jandarma Komutanlığı tarafından katı atık toplayan çek çek’lere yönelik denetim uygulaması gerçekleştirildi. Hem belirlenen saat dışında olan hem de lisansları olmayan araçlar yediemin otoparkına kaldırıldı.

Asayiş 05.10.2022, 13:30 05.10.2022, 15:54
3488

Katı atık toplama belgesi olmayan ve gece saatlerinde trafiğe çıkma kuralını ihlal eden çek çek sürücülerine denetim gerçekleştirildi. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin düzenlediği denetimlerde ehliyetleri olmayan sürücülerin araçları trafikten men edildi.

Hal kavşağında gerçekleşen denetimde ekipler, araçları durdurarak kapsamlı arama yaparken hem ehliyeti olmayan hem de katı atık toplama lisansı olmayan sürücülerin araçlarını çekici yardımıyla yediemin otoparkına çekti.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, trafikte büyük sorun oluşturan ve katı atık toplama saatlerine uymayan çek çek sürücülerine izin vermeyeceklerini bir kez daha belirttiler.

Yorumlar (3)
Önder 2 ay önce
Kime zararı var şimdi bu çocukların hem ekmek parası kazanıyorlar hem etrafı temizliyor bunların sayesinde etrafta plastik atık kalmadı yapmayın lütfen
halk 2 ay önce
al evine besle....senin aracını çizsinler sonra karar ver...
Madur 2 ay önce
Bu lisans birtek Suriyelilere mi veriliyo onlar her terafta cirit atıyolar ben şahsıma onların gece veya sabah erken saatlerde görmek istemiyorum bıktık