banner851

banner614

ÇEVRE DÜŞMANI KISKIVRAK YAKALANDI

Çilimli’ye bağlı Döngelli Mahallesi içerisinden geçen akarsuyu yatağına 1 Ocak günü akşam saatlerinde siyah renkli atık madde döken kişi araştırmalarla tespit edilerek yakalandı. M.D. isimli şahıs hakkında idari para cezası kesilmesi için tutanak tutuldu. Dökülen maddenin ne olduğunun ortaya çıkarılması için de numune alınarak laboratuvara gönderildi.

Asayiş 03.01.2022, 13:30
3144
ÇEVRE DÜŞMANI KISKIVRAK YAKALANDI

Çilimli’ye bağlı Döngelli Mahallesi içerisinden geçen akarsuyu yatağına 1 Ocak günü akşam saatlerinde siyah renkli atık madde döken şahıs kayıplara karıştı. Gelen ihbarın ardından Çilimli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri çevreyi kirleten şahsı bulmak için çalışma başlattı.

Jandarma ve Çevre Koruma Timi ortaklığında yürütülen araştırmalarda görgü şahitleri dinlenerek çevredeki güvenlik kamerası görüntüleri de incelendi.

Trabzon plakalı otomobiliyle dere kenarına gelerek atık maddeyi döktüğü tespit edilen M.D. isimli şahıs tespit edilerek yakalandı. Şahısla ilgili tutanak tutularak idari para cezası işlemi uygulanmak üzere Düzce Valiliği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’ne gönderildi.

Öte yandan söz konusu maddenin yapısının ve ortaya çıkabilecek zararların ortaya çıkarılması için numune alınarak gerekli incelemelerin yapılması için laboratuvara gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

banner844
Yorumlar (2)
81 2 hafta önce
Konuralp tabak dersinde melene dökülen tekstil atıkları ne olacak
Çevreci 2 hafta önce
Gördüğünde şikayet et bak muhtar takip etmiş yakalatmış bol kepçeden atma. Öyle bir şey varsa bildir yakalansın. Geniş zamanlı konuşup kuru sıkıdan etrafı suçlama.
-1
hafif kar yağışlı