banner851

banner614

CEZA KESİLEN ŞAHIS YURDA YERLEŞTİRİLDİ

banner619

Gümüşova'ya bağlı Hacıkadirler Köyü'nde yaşayan COVİD-19 testi pozitif çıkan şahıs karantinada olması gereken evinde bulunamadı. Bir süre sonra yeri tespit edilen şahsa idari para cezası uygulanırken yurda götürülerek karantinaya alındı.

banner846
Asayiş 30.04.2021, 19:24
5747
CEZA KESİLEN ŞAHIS YURDA YERLEŞTİRİLDİ
banner844

17 günlük tam kapanma sürecinin başlamasıyla birlikte Düzce il genelinde güvenlik güçlerinin denetimleri sıkılaştırıldı.

Bu kapsamda Gümüşova’da devriye ve uygulamalarını sürdüren İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Hacıkadirler Köyü’ndeki faaliyetlerine devam etti.

Burada yapılan kontrollerde COVİD-19 testi pozitif çıktığı için karantinada olması gereken 51 yaşındaki B.S. isimli şahsın evinde olmadığı tespit edildi.

Yeri tespit edilen şahsa karantinayı ihlal etmekten 3.469 TL idari para cezası kesildi. B.S. daha sonra jandarma ve filyasyon ekiplerinin ortak çalışmasıyla Düzce Avni Akyol Erkek Öğrenci Yurdu’na teslim edilerek karantinaya alındı.

Yorumlar (2)
vatandaş 3 ay önce
sokağa çıkma yasağı nerde var ben göremedim herkes sokaklarda gece saatlerinde site parklarındaki çocuklar mı istersin sevgilisini alan sokakta dolaşan mı ailecek gezen mi istersin iftardan sora yürüyüş yapanlarımı NERDE POLİS KONTROLÜ ACABA
sts 3 ay önce
BÜTÜN VAKA VE HASTALAR YURTLARA YERLEŞTİRİLMELİDİR