banner851

banner614

CEZA YEMEKTEN PAKET SERVİSLERİ KURTARDI...

banner619

Ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında polis ekiplerinin 2 farklı uygulamasına otomobili ile giren sürücü, paket servisi yaptığını belirtince cezadan kurtuldu.

banner846
Asayiş 17.04.2021, 10:51 18.04.2021, 19:00
5089
banner844

Düzce’de gündüz hava sıcaklığı 18 dereceye çıkarken, akşamları ise sıcaklık 5 dereceye kadar düşüyor. Düzce’de paket servis yapan bir işletmede kuryelerin motosiklet ile paket servisi yapmalarını istemeyince otomobili ile paket servis yapmaya başladı.

Bu esnada il genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında polis ve gece kartalları tarafından şehrin muhtelif yerlerinde kısıtlama denetimi yapıldı. Paket servisi yapan otomobil sürücüuygulamaya takıldı.

Uygulamada sürücü havaların soğuk olması nedeni ile paket servisi otomobili ile yaptığını belirterek izin belgelerini gösterdi. Genellikle motosikletler ile yapılan paket servisin otomobille yapıldığını gören polis ekipleri şahısların bilgilerini kontrol etmesinin ardından doğruyu söylediğini belirleyerek sürücü ve yanındaki kişiyi gönderdi.

Aynı otomobil 1 saat sonra farklı bir uygulamaya takıldı. Burada da polis ekiplerinin sorgulamasının ardından kısıtlamada izinli oldukları tespit edildi. Şahıslar 2 farklı uygulamadan da ceza almadan kurtuldu. (İHA)

Yorumlar (2)
Demir 3 ay önce
YER KAPLASIN DIYE BOS HABER YAPMAYIN. PAKET SERVIS YAPANI DEGIL, PARASIZLIKDAN EVINE EKMEK GOTUREMEYENLERI, ISSIZLERI, EVINDE AC GARIBAN YOKSULLARI HABER YAPIN BI ISE YARARSINIZ BELKI..
Justin 3 ay önce
Ne haber yapmışsınız helal alkışlıyorum