banner614

CEZAEVİNE TESLİM EDİLDİ

banner619

Düzce’de uyuşturucu kullanmak ve bulundurmaktan 4 yıldır aranan şahıs, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edince yakalandı. Polis ekipleri tarafından cezai işlem uygulanan şahıs, ardından cezaevine teslim edildi.

Asayiş 29.11.2020, 18:00
8119
CEZAEVİNE TESLİM EDİLDİ
banner785

Düzce’de sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasının ardından sokaklarda devriye görevi yapan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yunus Timleri, Çavuşlar Mahallesi’nde 1 şahsın sokakta olduğunu tespit etti. Yunus timleri şahsı durdurarak GBT sorgusu yaptı.

Şahsın 2016 yılında uyuşturucu kullanmak ve bulundurmaktan dolayı kesinleşmiş cezası bulunan S.Y. olduğunu belirleyen ekipler, S.Y.’ye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden de 3 bin 150 TL pazara cezası uyguladılar. Ayrıca S.Y.’yi gözaltına alan ekipler, Çilimli Cezaevine teslim etti. (İHA)

Yorumlar (5)
Elif 2 ay önce
O kişi 4 yıldır aranmıyordu zaten kendisini dışarıya çıkardılar
Osman 2 ay önce
Bu kadar salak bi adamı 4 sene boyunca nasıl yakalayamadılar? İnsan hayret ediyor.
Bilinmeyen 2 ay önce
Bu kadar ağır olmamalı keşke her konuda bu kadar hassas olunsa burda Bi insan katili yok kendine zarar veren birisi yaptığı davranış kötü ama bu şekilde yazılmamalı dışarda Bi hayatı ve ailesi var
Kardeşiii 2 ay önce
Haberlerinizi yaparken iyi araştırında yapın insanlara vericeksenizde doğru bilgiler verin rica ediyorum
İsimsiz 2 ay önce
İnsanlara yalan yanlış haber yapmayı ne kadar seviyorsunuz 4 yıldır aranıyormuş cezaevinden pandemi iznindeydi zaten hayatta olan insanları öldü diye haber yaparsınız yakında öncü haber olarak
11°
açık