banner851

banner955

ÇIKAN YANGIN GÜÇLÜKLE KONTROL ALTINA ALINDI

Gümüşova ilçesinde ailesi ile tartışan bir genç, önce ailesinin yaşadığı evi yakmak istedi, bunda başarılı olamayınca da ailesi ve komşularına ait olan 2 samanlığı ateşe verdi. Çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile güçlükle söndürülürken, ahırda bulunan bir buzağı telef olmaktan son anda kurtarıldı. Jandarma şimdi her yerde samanlığı ateşe veren genci arıyor.

Asayiş 14.10.2021, 19:18 14.10.2021, 19:36
6825
banner986

Olay bugün Gümüşova ilçesine bağlı Yakabaşı Köyünde yaşandı. İddiaya göre, 15 yaşında işlediği cinayet nedeniyle cezaevinde tutuklu bulunan Ahmet K., cezaevi yönetiminden izin alarak ailesinin yaşadığı Gümüşova ilçesine bağlı Yakabaşı köyüne gitti.

Burada girdiği bunalım sonucu ailesi ile kavga eden Ahmet K., önce babası Orhan K’ya ait evi yakmak istedi, bunda başarılı olamayınca da yine aile fertlerine ve komşularına ait 2 samanlığı ateşe verdi. Yangını fark eden ailenin Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunması üzerine bölgeye çok sayıda Düzce Belediyesi ve Gümüşova İtfaiyesi ekipleri ile Jandarma ekipleri sevk edildi.

Yangın esnasında ahırda bulunan bir buzağı telef olmaktan son anda kurtarılırken, itfaiye ekipleri çıkan yangını güçlükle kontrol altına alabildi.

Jandarma ekipleri, olayın ardından bir otomobille kaçan Ahmet K’yı yakalamak için çalışma başlattı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Madur 11 ay önce
İşte bunun gibi sadis ve sapıkları hangi akla hizmet len izine çıkartıyorlar
21
kapalı