banner851

banner614

ÇİLİMLİ'DE DEAŞ OPERASYONU!

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında Çilimli İlçesi’nde ikamet ettikleri öğrenilen 3’ü yabancı uyruklu 2’si Türk, 5 kişi DEAŞ terör örgütü üyesi oldukları iddiasıyla gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 10.11.2016, 10:43 11.11.2016, 13:56
9768
ÇİLİMLİ'DE DEAŞ OPERASYONU!

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında Çilimli ilçesinde ikamet ettikleri belirlenen 3’ü yabancı uyruklu, 2’si Türk 5 kişi DEAŞ terör örgütü üyesi oldukları iddiasıyla Terörle Mücadele ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Gece yarısı polisler tarafından Çilimli TOKİ Konutlarına yapılan operasyonda gözaltına alınan 5 DEAŞ üyesi şüpheli, önce ilçe emniyet müdürlüğüne ardından sağlık kontrolüne götürüldü. Düzce emniyetinde sorguları devam eden şüpheliler işlemleri tamamlandığında adliyeye sevk edilecek.
 

banner844
Yorumlar (2)
Yönetim 5 yıl önce
Yönetim başındaki adamlarin daireler kiralara verilirken sorumluluk lari alması gerek sonuc bu oluyor bi kayit tutmasi gerekir habire yemeğe alıştiklari icin vakit bulamiyolardir
Ahmet 5 yıl önce
Sayın toki yetkilileri daha ne bekliyorsunuz dar gelirli aileler için yaptığınız konutlarını ihtiyacı olmayan kişilerin alıp kiraya vermesi sizi hala harekete geçirmiyor mu ankara da daha ne kadar yatacaksınız iş yapın biraz iş