banner851

banner614

CİNAYET DAVASI OLAYLI BAŞLADI!

Kız kaçırma mevzusundan 2 kişinin öldürüldüğü Yığılca’daki cinayetinin ilk duruşması olaylı başladı. Duruşma öncesi arbedenin çıktığı Düzce Adliyesi’nde yaralananlar oldu. Geniş güvenlik önlemleri altında yapılan duruşmada sanık, cinayeti nasıl ve neden işlediğini detaylarıyla anlattı ve “pişmanım”dedi. Dava Temmuz ayına ertelendi…

banner619
Asayiş 26.05.2016, 10:23 26.05.2016, 17:48
8967
CİNAYET DAVASI OLAYLI BAŞLADI!

Yığılca’ya bağlı Kırık Köyü’nde geçtiğimiz yıl kız kaçırma mevzusunda işlenen cinayetin duruşmasında adliye koridorlarında olaylar çıktı. Olay yerine çok sayıda sağlık ekipleri ile emniyet ekipleri sevk edildi. Çıkan olaylara müdahale eden ekipler yaralıları hastanelere sevk ederken, bazı taraflar polis tarafından gözaltına alındı.

Geniş güvenlik önlemleri alındı

7 Eylül 2015 tarihinde Yığılca’nın Kırık köyünde Teke ailesinin evinin önünde gerçekleşen cinayetin ilk duruşmasına Ayşe Teke ve Nezahet Teke’yi av tüfeği ile vurarak öldüren Yusuf Demir hâkim karşısına çıkarken, yakınları cinayete kurban giden Teke ailesi de mahkemeyi takip etti. Sanık Yusuf Demir’i dinlenmesi ile başlayan duruşmada geniş güvenlik önlemleri alındı. Nezahet Teke ve Ayşe Teke’yi pompalı tüfek ile vurarak ölümüne neden olan Yusuf Demir kızı Ö. Demir’in yaşı küçük olması nedeni ile Ayşe Teke’nin oğlu Erol Teke’ye vermek istemediğini Söyledi. 

banner844
Yorumlar (2)
Aile ve Sosyal Politikala 5 yıl önce
Bir kereden bir şey olmaz
Sen ne saçmalıyorsun 5 yıl önce
Sen ne saçmalıyorsun he. İnsanların acıları üzerine bile siyaset yapıyorsunuz. Vicdansızsınız siz.