banner851

banner614

CİNAYET ZANLISI SİLAHI İLE YAKALANDI

banner619

Gümüşova’nın Yeşilyayla Köyü’ndeki ormanlık alanda 3 kişiyi öldüren, 3 kişininse yaralanmasına neden olan kişinin önce kaçtığı otomobil bulundu ardından da cinayet silahı ile birlikte kendisi yakalandı.

banner846
Asayiş 03.07.2018, 17:36 03.07.2018, 18:59
7967
banner844

Gümüşova’da alkollü olduğu iddia edilen Olcay B. isimli kişinin 3 kişiyi öldürmesi ile sonuçlanan katliamın ardından aracına binip Hendek istikametine doğru kaçmıştı.

Şahsın kaçtığı 34 plakalı beyaz otomobil, Sakarya’nın Hendek ilçesinde Düzce ve Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin sıkı çalışmaları neticesinde kısa sürede terk edilmiş halde bulundu. Ardından da arkadaşlarını vuran 40 yaşlarındaki şahıs yine jandarma ekiplerinin titiz çalışması sonucu Hendek ilçe merkezinde üzerinde cinayet silahı ile birlikte yakalandı.

Şahsın Sakarya’dan Düzce’ye getirildiği ve kaçtığı aracın Yediemin Otopark’ına çekildiği öğrenildi.

Olay, Gümüşova’ya bağlı Yeşilyayla Köyü’nde bulunan ormanlık arazide dün akşam saatlerinde meydana gelmiş, alkollü olduğu iddia edilen Olcay B. isimli orman işçisi şahıs kurdukları çadırda yemek yiyen arkadaşlarına doğru ateş açarak 3 kişinin ölmesine, 1’i ağır 3 kişi ise yaralanmasına neden olmuştu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (5)
İdaaammmm 3 yıl önce
Bu herif şimdi alkollü diye indirimde alır vuracan yağlı urganı boynuna sallandıracan görecek adam öldürmenin ne olduğunu
Düzcesever 3 yıl önce
Helal olsun, Jandarmamıza!! Elleriniz dert görmesin, 24 saat geçmeden yakaladılar, başka olayların olmasını da önlediler.
Mustafa 3 yıl önce
Suçlu yakalandı diyor haber okuma yazman var mi resim rumuzlu birader?
Mustafa'ya 3 yıl önce
O arkadaş o yorumu yazdığı zaman haberde zanlının arabası bulundu yazıyodu henüz kendisi yakalanmamıştı. Biraz hoşgörü yahu, hemen çatacak yer arıyosunuz.
Resim 3 yıl önce
Suclu belli resmi varsa dağıtılsın illakı bi gören olur
21°
açık