banner851

banner614

CİNAYETİN DETAYLARI

Ağa Mahallesi’nde işlenen cinayete ilişkin detaylar ortaya çıkmaya başladı. Cinayeti işleyen Metin C.’nin iddiaya göre kızına tecavüz ettiği için Hazal Uyar’ı tüfekle öldürdüğü öne sürüldü. Diğer yandan cinayete kurban giden Hazal Uyar’ın suç kaydının kabarık olduğu ve tecavüz suçlaması ile de daha önce gözaltına alındığı öğrenildi.

banner619
Asayiş 21.11.2016, 10:35 21.11.2016, 15:08
8140
CİNAYETİN DETAYLARI
Ağa Mahallesi’nde tüfekle vurulan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Hazal Uyar cinayetinde sır perdesi aralanıyor.

Ağa Mahallesi 1961. Sokak’ta dün akşam meydana gelen olayda, Hazal Uyar, eski sözlüsü olduğu ifade edilen 13 yaşındaki G.C.’nin babası Metin C. tarafından tüfekle vuruldu. Herkesin konuştuğu cinayetin genç kıza tecavüz iddiasıyla işlendiği öne sürüldü. Kurbanla katil zanlısının Ağa Mahallesi’nde aynı sokakta ikamet ettiği, Uyar’ın geçmişte Metin C.’nin kızı G.C. ile bir dönem sözlü kaldığı öğrenildi.

Yaşları küçük olan Uyar ve G.C.’nin sözlenmesinin ardından iddiaya göre olaylar şöyle gelişti: “Bir müddet sözlü kalan çift ayrıldı. Öldürülen Hazal Uyar ayrılmalarına karşın genç kızla görüşmeye devam etti. Genç kızın rızası dışında onu birlikte olmaya zorlayan Uyar, zaman zaman şiddete başvurdu. G.C.’nin ailesi,kızlarının yaşadığı mağduriyetinin son bulması için emniyete ve adli mercilere başvurdu. 18 yaşındaki Uyar, konuyla ilgili sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.”

Son olarak dün gece Uyar’ın kızını ve ailesini rahatsız ettiği iddiasıyla öfkelenen baba Metin C. tüfekle genci vurdu. Hastanede ölen Uyar’ın çeşitli suçlardan 70'in üzerinde suç kaydı olduğu belirtildi.
 
banner844
Yorumlar (21)
Che 5 yıl önce
Metin abi on numara adam.
NNNN 5 yıl önce
70İN ÜZERİNDE SUÇ..PEKİ NEDEN REHABİLİTE EDİLMİYOR..13 YAŞINDA KIZINI SÖZLEYEN ADAM SUÇLU DEĞİLMİ..O KIZ DAHA ÇOCUK..HADİ BU KIZI BU ÇOCUKLA EVLENDİRSELERDİ NE OLACAKTI..BU SEFER KIZ DA ÖLÜRDÜ KİMBİLİR..13 YAŞINDA UZUN SÜRE SÖZLÜ KALMIŞ VE AYRILMIŞ..BABASI KESİN SORGULANMALI..OLDU 10 YAŞINDA SÖZLENDİRSEYDİN..NE BU YAAA..LAÇKALIK ALMIŞ BAŞINI GİTMİŞ..
vatandas 5 yıl önce
Allah bu ve bunun gibilerinin cezasını kesmeyi veya ceza kesecek duruma gelmeyi göstermesin ve garip kullarına nasip etmesin yarabbi.bu zorbaların suc makinelerinin cezasını Allah versin..
haketmiş 5 yıl önce
Bu çocuk ailecek sorunlu haketmiş çokta iyi tanıyorum ana baba hırsızlık yapmalarina zerre birşey demiyor. . Bişey deil bır çöp yüzünden çöpçü suçlu ya ayıp...
laz 5 yıl önce
Adalet yerini bulmus ellerin dert gormesin
Gökhan 5 yıl önce
Aga Mah içi çıkmış yazık babaya adam ne yapsın devlet koruyamiyinca
Düzce adliye sarayı 5 yıl önce
Baba kızını koruması için devletten bir hafta önce televizyona çıkıp yardım istedi devletin işi çok olduğundan yardımda gecikti babada evi basılınca kızını ve ailesini korumak için kendini feda etti.
Ali 5 yıl önce
Baba devlete başvurmuş, devlet serbest bırakmış, adam ne yapsın gözünün önünde kızını kaçırmak isteyen serseriye göz mü yumsun, devlet böyle serserileri cezalandırmazsa veya bunların serseri olmasını engelleyecek tedbirleri almazsa vatandaş ne yapsın, ben babaya acıdım, adama yazık, herif 18 yaşında kaç ayrı suçtan dosyası var, niye hapse girmedi bu genç, şimdi genç öldü, kızın suçu ne, baba hapse girecek,halbu ki baştan önlem alıp o genci içeri atsan, hapisteyken rehabilite etsen, çıkınca yine mi kızın peşine takıldı ver 20 sene at içeri bak yapıyorlar mı bir daha, adama ve kıza yazık olmuş, gence gelince, onu bu duruma gelene kadar göz yuman ailesi neredeydi acaba, aslında böylelerinin cenazesine gitmemek lazım halk olarak, adam ev basıyor olaya bak ya, Lan burası koskoca ülke sen kimsin ev basıyorsun, öldün gittin şimdi rahat et o da edebilirsen, oradaki hesap buradaki gibi de olmaz ne yapacaksın bakalım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın