banner851

banner614

ÇOBAN BU HALDE BULDU!

banner619

Ağa Mahallesi'nden gece saatlerinde çalınan bir otomobil, bu sabah, aynı mahallede bulunan merada terk edilmiş halde bulundu. Polis hırsız ya da hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

banner846
Asayiş 22.04.2017, 11:35 23.04.2017, 11:00
8470
banner844

Düzce'de otomobil hırsızları yine iş başındaydı. Ağa Mahallesi'nde park halinde bulunan İsmail Çömez'e ait otomobil, gece saat 00.30 sularında düz kontak yöntemiyle çalındı. Sabah aracının bıraktığı yerde olmadığını gören Çömez, hemen durumu polise bildirdi. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekiplerinin mahalleye gelerek çalıntı araçla ilgili incelemelerde bulunduğu sırada, terk edilmiş araç ihbarı geldi.

Ağa Mahallesi'nde bulunan meraya sabah saatlerinde hayvanları otlatmak için getiren çoban Levent Kom, terk edilmiş aracı fark etti. Arka camı kırık vaziyette olan otomobilin durumundan şüphelenen Kom, polise bilgi verdi. Gelen ihbar üzerine bölgeye giden ekipler, meraya bırakılan aracın, gece çalınan İsmail Çömez'e ait otomobil olduğunu belirledi. Araç sahibine iade edilirken, hırsızlık bürosu ekipleri hırsız ya da hırsızların yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.Yorumlar (0)