banner851

banner955

ÇOCUK KAÇIRMA İDDİASI

Kayıp olarak aranan Düzce Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi Anisa Ali Omar'dan sevindiren haber geldi. Omar'ın İstanbul'da bir hastanede tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Asayiş 18.02.2022, 11:02 18.02.2022, 17:51
8068
banner1032

Düzce Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Öğrencisi Anise Ali Omar’dan bir haftadır haber alınamıyordu.  Yabancı ülke vatandaşı olan Omar’dan haber almayan arkadaşları, ATV ekranlarında yayınlanan sabaha kuşağı programı Müge Anlı İle Tatlı Sert programına katılarak, araştırmacı gazeteci Müge Anlı'dan yardım istedi. 

Programda Omar'ın fotoğrafının yayınlanmasının ardından, sevindiren haber geldi. Program sunucusu Müge Anlı, Omar'ın Bakırköy Mahsar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gördüğünü açıkladı. 

ÇOCUK KAÇIRMA GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ...

İddiaya göre Omar, Şubat Pazartesi günü Kağıthane'de bir çokcuk karçıma girişiminde bulundu. Bunun üzerine polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Omar'ın nezarethanede tuhaf hareketler yapınca, ertesi gün Çağlayan Adliyesi'ne sevk edildi. Adliye'de savcıya ifade veren Omar, savcının akıl sağlığından şüphelenmesi üzerine Bakırköy Mahsar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı. Omar'dan iyi haberi alan arkadaşları, büyük sevinç yaşayarak hastaneye koştu. 

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Vatandaş 6 ay önce
Sevindiren haber mi? Ülkemizdeki pislikler yetmiyor bi de farklı uyruklularla uğraşıyoruz. Çocuk kaçırmasına mı sevinmişler?
a 8 ay önce
keşke yazdıklarınızı bir gözden gecirsenizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Resul İnan 8 ay önce
kız çocuk kaçırmaya çalışıp sinir hastanesine yatırılmış bunun 1 tık üstü hapis bir üstü ölüm bu mu iyi haber??
25
orta şiddetli yağmur