banner851

banner955

ÇOCUKLU ANNEYE SALDIRMAYA ÇALIŞTILAR

Düzce sokaklarında toplu halde dolaşan sokak köpekleri, büyük tehlike saçıyor. Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ’de sürü halinde gezen sokak köpekleri, bebek arabası ile ilerlemeye çalışan bir anneye saldırmaya çalıştı. O anları vatandaşlar cep telefonları ile görüntüledi.

Asayiş 08.04.2022, 15:21 08.04.2022, 15:30
1377
ÇOCUKLU ANNEYE SALDIRMAYA ÇALIŞTILAR

Düzce’de sürü halinde gezen sokak köpekleri, büyük bir sorun olarak görülmeye devam ediyor. Özellikle kent merkezinde korku saçan sokak köpeklerine bir çözüm bulunması beklenirken, dün Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ’de bir vatandaş tarafından çekilen görüntüler, tehlikenin boyutunu gözler önüne serdi.

Bebek arabasındaki çocuğu ile yolda yürüyen bir annenin peşine 3 sokak köpeği takıldı. Sokak köpeklerinin havlamasından ürken kadın, çevrede de kimsenin olmaması nedeniyle ne yapacağını şaşırdı. Çocuklu kadına saldırmaya çalışan sokak köpekleri, biraz ilerledikten sonra kadının peşini bıraktı.

Yaşanan o anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülenirken, vatandaşlar Düzce Belediyesinden sokak köpeklerine karşı bir önlem alınmasını bekliyor.

Bilindiği gibi ülkemizde, sokak köpeklerinin saldırısı sonucu çoğu çocuk olmak üzere birçok kişi yaralanmıştı.  

banner844
Yorumlar (13)
Halktan biri 9 ay önce
Nerde bu hayvan lara sahip cika lar gozunuz kormu oldu bianda kadinla bebeye saldirsalar bisey yok adam kopeyi vurdumu gozleriniz aciliyo ben gerek hayvana gerek insana yapilan iskenceye karsiyim Allah tan korkarim cunku ama dilsiz seytan olma dio yaradan konus dio nerde bu hayvan dostlari kadina cocuga saldirdimi yok oluyonuz kadin silah cikarip kopeye siksa aslan oluyonuz hayvan dostlari gorun bak yavruya anaya saldirsa neolcak birakin bu isleri hepinizin isi gucu yok isleri duzgun alin 100 donum tarla nakadar kopek varsa toplayin sayip cikin beyler bayanlar ama kilavyeden deil dedim gibi cikin
HAMİDİYELİ 9 ay önce
modern bir şehirde sokak köpeği olmaz faruk bey
ÖZKAN 9 ay önce
bir an önce bu duruma çözüm bulunmalı, insanlar huzur içinde korkusuzca evden çıkamıyorsa burada bir sorun var demektir. sokak insanları ve sokak hayvanları diye birşey olamaz hepsi sokaklardan alınmalı, hele ki düzcede köpek korkusundan evden çıkamamaktan bıktık nerede özgürlük nerede medeniyet
Diğer vatandaş 9 ay önce
Sayın eski teknoloji bakanı ve şimdiki düzce belediye başkanı ve öncekileri dahil bu saldıran köpek meselesi neden çözülmüyor.?

Tramvayına kadar milyar milyar ucube ucube işler yapılıyor ise;

Düzcenin sokaklarındaki saldıran köpek ve asfaltlardaki çukurlar nedir.??!
Gezegen 9 ay önce
Sürü halinde gezmesinde ne yapsın
Cumayerindeki olay ortada
CAN 9 ay önce
ALMANYADA YASIYORUM 42 SENEDIR BIRTANE BASI BOS KÖPEK GÖRMEDIM DÜZCE BELEDIYESI COK ACIZ ISE YARAMAZ BU SORUN SENELERDENBERI VAR NEDEN BÖYLE BELEDIYE BIRGÜNDE CÖZÜLECEK SORUN BU TOPLAYIN BARINAGA CIP TAKIN
Düzce'li.. 9 ay önce
Mademki yasası çıktı, kayıt altına alınmaları ve çoğalmalarının önüne geçmek için de kısırlaştırılmaları hızlandırılmalı.. Kırsalda bahar aylarında çok yavruluyan köpek oluyor ve malesef yavruların çoğu araçlar altında telef oluyor..
Düzce'li.. 9 ay önce
Genellikle sitelerdeki köpekler baskın büyük tipler.. Guruplaşıyorlar.. Geneli insancıl da olsa aç ken yemlendiğinde, farkına bakmadan yanından geçenler yemeğine baktığında saldırganlaşıyor lar.. Elinde poşet olan çoçuklara saldırıyorlar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız