banner851

banner614

'ÇOK BİLEN ADAM' SUÇÜSTÜ YAKALANDI!

banner619

Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Sınavı’nda yapılan sahtecilik sınav gözetmeninin dikkati ile ortaya çıktı.

banner846
Asayiş 06.04.2017, 19:46 08.04.2017, 15:33
12902
banner844
Kültür Mahallesindeki Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen Motorlu Taşıtlar Sürücü Sınavı'nda ilginç bir olay yaşandı.
Ağrı'dan geldiği öğrenilen İ.P. isimli şahıs yine Ağrılı olan D.A. isimli şahsın kimliğine kendi fotoğrafını koyarak sınava girdi. Sınav esnasında İ.P.’nin şüpheli hareketleri sınav gözetmenlerinin dikkatini çekti. Yakayı ele verdiğini anlayan İ.P. koşarak salondan kaçmaya çalışırken diğer görevliler tarafından yakalandı. Güvenli bir odaya alınan İ.P. için polis ekiplerine haber verildi.Sınav binasından polis ekipleri eşliğinde çıkarılan İ.P. gazetecilerin sahtecilik suçlaması sorularına sessiz kalmayı tercih etti.
Olay yerine gelen polis ekipleri şüpheli İ.P’yi “Resmi evrakta sahtecilik” suçlamasıyla kelepçeleyerek karakola götürdü. Üzerinde oynama yapılan kimlik sahibi D.A. hakkında ise soruşturma açan polis ekipleri şahsı arama çalışmalarına başladı.

Yorumlar (6)
Ekrem Yazar 4 yıl önce
Ilimizde e sinav uygulaması 14 Mart 2017 tarihinde başladı. Çok önemli görev ifa ediyoruz. Randevu usulü ile yapılan sınava girenler geçip gecmediklerini sinav sonunda TC kimliği ile ogrenebiliyorlar.Ancak maalesef bu tür vakalar yaşıyoruz.
Doğan 4 yıl önce
ırkıçılım yapmak doğru değil, ama Düzce'deki asalet ve güzellik dışarıdan gelenler ile bozuldu kalmadı.
burası düzce 4 yıl önce
ağrıdan gelen adam gibi adam olan tanıdıklarımız var ama böyleleride çıkıyor işte
Kurt 4 yıl önce
Emniyet personeli şart
Doğuya 4 yıl önce
Gidip kendi memleketinizin huzurunu kaçırın. Duzcemden uzak durun
Coo 4 yıl önce
Bu kadar basit bir sınava yerine adam sokmaya çalışan, başkasının yerine sınava giren eline fırsat geçse daha neler yapar demek ki. Görevli arkadaşlara Bravo. Ancak oraya emniyet görevlisi şart..