banner851

banner955

ÇOK SAYIDA ARAÇ KONTROL EDİLDİ

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri, yük taşıyan ağır tonajlı araçlara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Düzce’nin çeşitli noktalarında yapılan denetimlerde yüzlerce araç kontrol edildi.

Asayiş 18.08.2022, 10:55 18.08.2022, 15:40
607
banner1032

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri, karayolları güvenliğini sağlamak için başlattığı yük taşıyan ağır tonajlı araçlara yönelik Düzce’nin çeşitli noktalarında özel trafik denetimi gerçekleştirdi.

D-655 Akçakoca Karayolu üzeri, Yığılca Yolu ve Cumayeri Dokuzdeğirmen Köyü yolunda gerçekleştirilen denetimlerde, 150 araç ve sürücüsü kontrol edildi. Yapılan kontrollerde trafik kurallarına uymayan ve eksik evrakı bulunan 8 araca toplam 4 bin 338 TL para cezası uygulanırken, 5 araç ise trafikten men edildi.

Denetimlerin Düzce genelinde artarak devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (1)
Gerçekten Kimkime Dumduma 2 ay önce
Bu denetimlerin yapılması çok güzel, ilçelerin tamamında da yapılması daha iyi olur ancak yapılmıyor, hatta trafikle ilgili hiç bir denetim ve kontrol yok, Gölyaka,yı örnek verebilirim, ne gece ne gündüz bir denetim yok, kim kime dumduma misali, özellikle belli bazı tofaslar, motosikletler sanki yarış pistindeler gibi her türlü aykırı kural tanımazlık var, kamyonlar ve tırlar gece ve gündüz şehir merkezinden ulaşım sağlıyorlar, ne belediye ne emniyet ten buradan geçmeyin, şu yoldan işleyin gibi bir uyarı yok, özellikle kamyon ve tırlar çok aşırı süratliler, düşünün ki gecenin bir vaktinde ( 01.00 02.30.) paldır küldür yarış eder gibi gidiyorlar hoplayarak uykudan uyanıyoruz, yani belli bazı kanunlar var kimse uymadığı gibi denetim de olmayınca sonuç ne olacak, birilerinin bir şekilde canının yanması mı gerekiyor, yoksa çıkıp yol kenarlarında bizler mi trafiği idare edelim.
16
parçalı bulutlu