banner851

banner955

ÇOK SAYIDA ARAÇ SAHİBİNE PARA CEZASI YAZILDI

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırmalara park ederek yaya güvenliğini tehlikeye atan araçlar için harekete geçti. Kent merkezinin birçok noktasında denetim yapan zabıta ekipleri, kaldırımlara park eden çok sayıda araç sürücüsüne para cezası uyguladı.

Asayiş 19.10.2022, 12:30 19.10.2022, 16:14
1772

Düzce şehir merkezinde kaldırımlara park ederek, yayaların can güvenliğini tehlikeye atan araçlar, artık mercek altında. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik ve Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Düzce Şehir merkezinde, kaldırımları otopark olarak kullanan araç sürücülerine yönelik denetim yaptı.

Saatçigil Caddesi, Namık Kemal caddesi, Hastane caddesi, Rasim Betir Paşa Bulvarı, Süleyman kuyumcu caddesi Mehmet Akif Ersoy caddesi ve özellikle okul bölgelerinde yapılan denetimlerde, kaldırıma park eden 10 araca müdahale edildi.

Yapılan denetimlerde, kural tanımayarak kaldırımlara park eden araç sürücülerine para cezası uygulanırken, denetimlerin şehir merkezinde artarak devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (15)
celil 1 ay önce
çok geç kalınmış uygulama.
CML81 1 ay önce
birazda bahçeşehirle ilgilensin yetkililer kaldırımlar komple kapatılmış araçlarla dolu nafile ilgilenen yok.
Vatandaşşş 1 ay önce
Valiliğin yanonda aras kargo hem yolu hemde kaldırımları kaplıyor insanlar kaldırımı kullnamadıgo gibi yoldanda araba geçemiyor zabıta orayada uğrasın bi
Düzce'li.. 1 ay önce
Yollarımızda asfalt ve zemin kalitesi artıyor.. Ama ışıklandırma ve çizgi çalışmaları yetersiz.. Birde araçlarda kulanılan güçlü beyaz ışıklar kesinlikle karşıdanda olsa, arkadan da gelse sürücülerin görüşünü kesinlikle bozuyor.. Yasaklanmalı..
Düzce'li.. 1 ay önce
Güzel bir çalışma.. Ama esas olan Trafik kazalarını ve sebeplerini asgariye indirmek olmalı.. Her yerde yasak olan Sis farı olması gereken peojoktör yakıp giden araçlar tehlike yaratıyor..
sinyalsizler 1 ay önce
lütfen şu sinyal vermeyen vatandaşlara da ceza kesin
Düzce 1 ay önce
Devlet hastanesinde yangın musluklarına park ediyorlar. Onlara da müdahale edin.
BOĞAZDAN 1 ay önce
laf olsun diye haber yapılıyor. kaldırıma park eden yanmış, mahalle aralarındaki kaldırımlar kaldırım değilmi, yayalar araç yolunda araçlar kaldırımlarda.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız