banner851

banner955

ÇOK SAYIDA KAÇAK İÇKİ VE CİNSEL İÇERİKLİ ÜRÜN ELE GEÇİRİLDİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince düzenlenen iki ayrı operasyonda, çok sayıda kaçak alkol ve cinsel içerikli ürünler ele geçirildi.

Asayiş 26.03.2021, 16:04 26.03.2021, 19:01
2806

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi Düzce’de kaçakçılara göz açtırmıyor. KOM Ekipleri tarafından Kaynaşlı ilçesi ve Düzce Merkezde düzenlenen 2 ayrı operasyonda çok sayıda gümrük kaçağı olduğu değerlendirilen kaçak içki ve  ve 1676 adet cinsel içerikli ürünler ele geçirildi.

KOM ekipleri tarafından ilk operasyon, Kaynaşlı ilçesinde bulunan bir tekel büfeye düzenlendi. Tekel Büfede gümrük kaçağı olduğu değerlendirilen içkilerin satıldığı ihbarını alan polis ekipleri, işyerini fiziki takibe aldı.

Operasyon için düğmeye basan KOM ekipleri, Tekel Büfe içerisine gizlenmiş 39 şişe kaçak içki ele geçirilirken, işyeri sahibine “5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet” suçundan işlem yapıldı.

1676 adet cinsel ürün ele geçirildi.

Düzce Merkezde ise, şüphe üzerine durdurulan bir otomobilde yapılan aramalarda 1676 adet cinsel içerikli ürün ele geçirildi. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan araç sürücüsü hakkında yine 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet” suçundan işlem yapıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı KOM ekiplerinin Düzce’de kaçakçılığın önüne geçmek için çalışmalarını arttırarak sürdüreceği bildirildi.  

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
TİLKİ 2 yıl önce
POLİSİMİZİ TEBRİK EDİYORUM :) DÜZCE SÖZDE MUHAFAZAKAR, KAYNAŞLI BAŞKANIDA ÖYLE AMA BAKSANA HERŞEYDE VAR BU ŞEHİRDE. BİR ORANTISIZLIK VAR BU İŞTE GÜNDÜZ DİNDAR AKŞAM İÇİCİ ÇOK DEMEK Kİ :D
Yeni Sayımız