banner851

banner955

ÇOK SAYIDA KİŞİYE KISITLAMAYI İHLALDEN CEZA KESİLDİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Düzce’de Yeni Tip Koronavirüs (Kovd-19) tedbirleri kapsamında, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, denetimlerini sürdürüyor. Denetimlerde, sokağa çıkma izni olmayan çok sayıda vatandaşa “Sokağa çıkma yasağını ihlal etmek” suçundan idari para cezası uygulandı.

Asayiş 20.02.2021, 15:05 20.02.2021, 16:12
2420

56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde, Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, tedbirlerini arttırdı.

D-655 Akçakoca Karayolu, D-100 Karayolu ve Bahçeşehir Bağlantı yolu başta olmak üzere, şehir merkezinin tüm giriş-çıkışlarında denetim yapan polis ekipleri, izin kağıdı olmadan sokağa çıkma yasağını ihlal eden çok sayıda vatandaşa, “İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına Muhalefet” suçundan idari para cezası uyguladı.

Yapılan denetimlerde ayrıca şuana kadar 15 gram metamfematin maddesi ve bir adet ruhsatsız silah ele geçirildi.

Düzce’de sadece, paket servisi yapan işyerleri başta olmak üzere, fırın ve marketlerin açık olduğu gözlemlenirken, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaları için sadece evlerine yürüme mesafesinde bulunan market ve fırınlara gitmelerine izin veriliyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Düzceli.. 2 yıl önce
Kayak merkezlerine gidebilecek ekonominiz varsa serbest.. Bir şekilde serbest dolaşım için kağıt yaptırabilirseniz de..Ama kalıcıdan Düzceye İş arkadaşınızın acı gününde yanında olmak mümkün değil..
Düzceli.. 2 yıl önce
Bu uygulamanın bir örneği var mı dünyada.. Düzcede insanların Çoğunun bir ayağı köyde.. Şu güzel havada insanları evlere hapsetmenin eğer bilimsel bir tarafı varsa, ki yok.. Kayak merkezlerini bu virüs pas mı geçiyor..
Yener yeter 2 yıl önce
Bu memur arkadaşlar müdavimi oldukları, hickimseden çekinmeden mesai vakitlerinde 3-4 saat oturup sohbet muhabbet ettikleri Mobilya mağazası kapalı olunca mecbur görevlerini yapmışlar...
19
parçalı bulutlu