banner851

banner955

ÇOK SAYIDA RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, il genelinde arama ve kesinleşmiş hapis cezaları bulunan kişilere yönelik geniş kapsamlı denetim yaptı. Yapılan denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan ve kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 18 kişi yakalanarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan 18 kişiden 7’si tutuklanarak cezaevine gönderildi. Denetimlerde ayrıca çok sayıda ruhsatsız silah, bu silahlara ait mermi ve av tüfeği ele geçirildi.

Asayiş 07.04.2022, 18:06
4020
ÇOK SAYIDA RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ve Motorize Yunus ekipleri Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, il genelinde huzur ve güveni sağlamak için sokağa indi.

Düzce’de çeşitli suçlardan arama ve kesinleşmiş hapis kararı bulunan şahıslara yönelik umuma açık işyerleri, eğlence mekânları ve metruk binalarda yapılan eş zamanlı denetimlerde, arama ve kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 18 kişi yakalandı.

Yakalanan şahısların üzerinde yapılan aramalarda 6 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet kurusıkı tabanca, 3 adet av tüfeği ve bu silahlara ait 128 adet mermi ile tüfek fişeği ele geçirildi.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 18 kişi, götürüldükleri Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edildi. Şahıslardan 11 tanesi çıkarıldıkları mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, 7 kişi ise tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Yapılan denetimlerde ayrıca, yasa dışı kumar oynatan bir işyerinde kumar oynayan 4 şahsa ve mekân sahibine idari para cezası kesildi.

Denetimlerin il genelinde artarak devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (4)
Maho 8 ay önce
Evden çıkamıyorum bunların yüzünden,tebrikler kolluk
Maho 8 ay önce
İt kopuktan korkuma evden çıkmıyorum,bitsin bunlar artık,bitsinnnn
Maho 8 ay önce
Tebrikler kolluk kuvvetleri,it kopuk ayıklanıyor,termitler,yaz geliyor aileler rahat dolaşsın
mete 8 ay önce
DÜZCE SPOR DERNEĞİ VAR..DÜZCE SPORLA İLGİSİ OLMAYAN..HER GECE KUMAR OYNANIYOR.LÜTFEN POLİS EKİPLERİ Bİ EL ATSIN.
Yeni Sayımız