banner851

banner955

ÇOK SAYIDA SİLAH VE UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ…

Düzce’de bir ev ve işyerine Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda çok sayıda silah, silah yapımında kullanılan malzeme, mermi ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

Asayiş 29.07.2021, 12:30 30.07.2021, 17:18
3746

Dün akşam saatlerinde Doğanlı Köyünde, S.Ş isimli bir şahsın yasa dışı silah ve mermi kaçaklığı yaptığı yönünde aldıkları ihbarı değerlendiren Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş Timleri, zanlının ev ve iş yerine eş zamanlı operasyon düzenledi.

Düzenlenen operasyonda çeşitli ebatlarda çok sayıda tabanca,  8 adet Tabanca Namlusu 13 adet sökülmüş halde üst kapak, 12 adet sökülmüş halde Silah gövdesi, 1 adet Zoraki marka Namlusu açılmış kullanılabilir Tabanca, 1 adet Ecol Fırat Magnum marka namlusu açılmış tetiği bulunmayan çalışmaz halde tabanca,  3 adet 9 mm çapında tabanca fişeği, 1 adet 9.65 mm çapında tabanca fişeği, 7 adet 7.65 mm çapında tabanca fişeği, 10 adet tabanca şarjörü, silah parçalarına ait (tetik, yay, horoz, iğne) malzemeleri, 1 adet Special Marka gümüş rengin de anahtar, 1 adet keski, Yaklaşık 0,5 gr ağırlığında bonzai olduğu değerlendirilen madde ve  4 adet uyuşturucu kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi.

Operasyonda Uyuşturucu Madde Kullanma ile  Bulundurma Suçu ile Yasa Dışı Silah İmal ve Ticareti suçundan gözaltına alınan S.Ş isimli zanlı, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığına götürüldü. S.Ş’nin Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından, Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği bildirildi.

Öte yandan S.Ş’nin cezaevinden bir süre önce çıktığı öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu