banner851

banner614

ÇOK SAYIDA SÜRÜCÜYE ALKOLDEN CEZA KESİLDİ

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş ve Trafik Ekipleri yaptığı şok uygulamada çok sayıda sürücüye alkolden ceza keserek, ehliyetlerine el koydu.

banner846
Asayiş 02.07.2020, 23:26 03.07.2020, 18:10
5740
ÇOK SAYIDA SÜRÜCÜYE ALKOLDEN CEZA KESİLDİ
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş ve Trafik ekipleri, Düzce Üniversitesi yolu üzerinde, son zamanlarda artan şikayetler üzerine "Şok" uygulama yaptı. Yapılan uygulamalarda, şüpheli araçlar tek tek durdurularak, Asayiş ekipleri tarafından kimlik kontrolleri ve araçlarda arama yapıldı. 

Gece Kartallarının da katıldığı uygulamalarda, bir çok sürücüye alkollü araç kullanmaktan ceza kesilirken, ehliyetlerine de el konuldu. 

Uygulamalarda, asayiş yönünden her hangi bir olumsuzluğa rastlanmazken, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, önümüzde ki günlerde de Düzce'nin çeşitli noktalarında uygulamalara devam edeceği bildirildi. 

Yorumlar (6)
esnaf 13 ay önce
TEBRİK EDİYORUM...
FATİH 13 ay önce
Kimse ŞOK'a falan girmesin gayet normal ve çok güzel yerinde bir uygulama.her zaman böyle uygulamalar yapılsın. içecek olan gitsin evinde içsin.başka insanların hayatlarını tehlikeye atmaya hiç kimsenin hakkı yok.
Metin uysal 13 ay önce
Geçmişte milli bir kazazede olarak.uygulamalarin doğru olduğunu düşünüyorum.Alkollu kaza yapanın sebep olanın cezaları artırılmalı yani caydırıcı olmali
Hasan ACAR 13 ay önce
Harika bir uygulama hep destek tam destek
Beci halkı 13 ay önce
Dayı zaten 11 den sonra son ses müzik mı dersin son sürat geçen araba mı dersin yavaş yavaş alkol içerek gezen insanlar mı dersin hepsi becide yazın bol bol yazın ama böyle insanlara yazın gidipte gariban insanlara yığılca ışıkları özdemirler kavşağı gibi birden değişip flaş patlatıp zorla kazaya sebebiyet verebilecek zorla parasını cebinden alınacak uygulamalar olmasın kaldırılsın
Nazif 13 ay önce
Geç kalmış bir uygulama..
Su gibi alkol tüketiliyor..Utanmadan birde araç kullanıyorlar..
İnsanlık bitmiş..
Ayyaş sarhoş dolu her yerde
19°
hafif yağmur