banner851

banner955

ÇOK SAYIDA SÜRÜCÜYE CEZA KESİLDİ…

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Trafik Timleri, il genelinde yolcu taşıyan otobüs ve minibüslere yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Trafik ekipleri bu kez de öğrenci taşıyan servis araçlarını denetledi. Denetimlerde, 267 araç kontrol edilirken, 11 servis sürücüsüne 10 bin 310 TL idari para cezası uygulandı.

Asayiş 05.03.2022, 14:00
1037
ÇOK SAYIDA SÜRÜCÜYE CEZA KESİLDİ…
banner1032

Düzce’de mal ve can güvenliğini sağlamak için Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri ağır tonajlı araçlar ile yolcu taşıyan otobüs ve minibüslere yönelik denetimlerine devam ediyor. Jandarma Trafik Timleri Akçakoca D-655 Karayolu, Gölyaka Yunusefendi yolu, Gümüşpınar ve Beyköy yolu üzerinde eş zamanlı olarak 12 personel ile öğrenci taşıyan servis araçlarını devetledi.

Yapılan denetimlerde 267 araç kontrol edilirken, 11 Araç sürücüsüne eksik evrak ve kural ihlali nedeniyle 10 bin 310 TL idari trafik cezası kesildi. Denetimlerde ayrıca, 4 araç ve 2 araç sürücüsü trafikten men edildi.

Jandarma timlerinin Düzce genelinde denetimlerine devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Cemo 8 ay önce
Neolcakki iti kopuğu şoför yapıyorlar,otçu hapçı direksiyonda,ehliyet varsa tmm,ama yetmez GBT yapılması lazım,geçmişi araştırılacak,çocukları ,kızlarımızı teslim ediyoruz, zaten tiplerinden araç sürmesinden anlaşılır,
Gurhan 8 ay önce
Soforler gercekten egitimsiz bilgisiz onune gelen sofor oluyor kalici konutlar 8.bolge de okul servisleri adeta 90 la sokaklara giriyor burasi uerlesim yeri insanlar cocuklar yolarda yuruyor biraz dikkatli olalim
14
açık