banner851

banner955

CUMAYERİ DİDİK DİDİK ARANDI

Uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında uygulamalarını sürdüren ekipler bu kez Cumayeri’ni didik didik aradı. Yapılan uygulama neticesinde araması olan 1 şahıs ile bir kahvehanenin ruhsatsız olduğu tespit edildi. Ayrıca 16 araca 6 bin TL idari para cezası uygulanırken 4 araç trafikten men edildi.

Asayiş 22.02.2018, 14:34 23.02.2018, 13:02
4064
banner1032

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler güvenli okul-güvenli eğitim projesi kapsamında operasyonlarına hız kesmeden devam ediyor.
İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, asayiş ve trafik ekipleri Cumayeri’nde girilmedik delik bırakmadı. Özellikle çocukların güvenliğini tehdit eden ve uyuşturucu kullanımının sık görüldüğü park ve bahçeler, kafeler ve metruk binalar didik didik arandı.Uygulama kapsamında yapılan Genel Bilgi Taraması (GBT) sonucunda 1 şahsın arandığı tespit edildi. Yapılan trafik kontrollerinde ise 16 araca 6 bin 100 TL idari para cezası kesilirken 4 araç trafikten men edildi. Ayrıca bir işyerinde tespit edilen sigaramatiğe el konulurken ruhsatsız olduğu belirlenen bir işyerine idari işlem başlatıldı.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (3)
Vatandas 5 yıl önce
Uyusturucuyla mucadele her daim devam etsin.Ama bu arada hirsizlik olaylarinida unutmasinlar artisi soz konusu kimse malini kimsenin calmasi hayrina kazanmiyor
Cumayerli 5 yıl önce
Allah razı olsun Emniyet Güçlerimizden...Bu uygulamayı lütfen sık sık yapın...
24 SAAT UYGULAYIN 5 yıl önce
GÖLYAKAYI DA UNUTMAYIN BU ARADA, GERÇİ OLMAYAN YER YOK ANCAK BURADA DA NE ARARSANIZ VAR. BU UYGULAMALARI DEVAMLI YAPSANIZ BİTMESE DE EPEYCE AZALIR
15
parçalı bulutlu