banner851

banner955

“CÜZDANIMI BULAN İNSANİYET NAMINA GERİ GETİRSİN”

Düzce Merkez’e bağlı Koçyazı Mahallesi’nde yaşayan H.T. isimli genç kadın, Sağlık Ocağı mevkiinde kaybettiği cüzdanını arıyor.

Asayiş 25.03.2021, 16:33
4996
“CÜZDANIMI BULAN İNSANİYET NAMINA GERİ GETİRSİN”

Düzce Merkez’e bağlı Koçyazı Mahallesi’nde yaşayan H.T. isimli genç kadın, faturalarını ödemek üzere cüzdanını da alarak evinden dışarı çıktı. Markete girdiğinde cüzdanının üzerinde olmadığını fark eden genç kadın, yaşadığı şokun ardından geldiği güzergahtan dönerek cüzdanını aradıysa da bulamadı. Çaresiz kadın durumu polise bildirdiyse de sonuç alamadı.

Durumu Öncü Haber Merkezi’ne bildiren H.T., “Düzce küçük belki sizin sayenizde cüzdanımı bulurum Koçyazı’da Sağlık Ocağı mevkiinde akşam üstü cüzdanımı kaybettim. 450-500 civarı vardı eşim faturaları ödemem için vermişti ve içinde su faturam vardı cüzdanın bulan olursa faturada adresimde yazıyordu. Kızım 3 yaşında eve gidiyorduk yağmur yağıyordu. Markete girecektim o an fark ettim cebimden düştüğünü. Kızım da üşüdü baya. Geri dönüp baktım geldiğim yere bulamadım. Lütfen bulanlar bana ulaşsın” diyerek cüzdanını bulanların kendisine teslime etmesini istedi.

Cüzdanını kaybeden kadın şimdi kendisine gelecek iyi bir haberi bekliyor.

Yorumlar (1)
Aziz milletmiş 2 yıl önce
Bu cehennem de ( Türkiye) insan olmaktan yorulmuş olanların oranı yalnızca %2'dir hanımefendi...