banner851

banner614

D-100’DE ZİNCİRLEME KAZA!

banner619

D-100 karayolu Hal Kavşağı’nda 4 aracın karıştığı trafik kazasında biri çocuk iki kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 07.04.2017, 21:55 09.04.2017, 09:57
4082
banner844

Yağmur yağışı ile yolların kayganlaşması kazaları da beraberinde getirdi. Saat 21:30 sıralarında Hal Kavşağı’nda meydana gelen trafik kazasında iki kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre kaza Ankara şeridinde yaşandı. Işıklı kavşakta durmak isteyen bir araca arkasındaki çarpınca, arkadan gelen bir başka iki araç daha aynı kazaya karıştı. Dört aracın birbirine girdiği zincirleme kazada Anne Elif Ö. ile kızı Öykü Şura Ö. yaralandı. Yaralı anne kız olay yerine çağırılan ambulanslarla Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.Kısa süreli tek şeritten verilen trafik, araçların yoldan kaldırılmasıyla yeniden normal akışına döndü. Kazada yaralanan anne kızın durumunun iyi olduğu öğrenilirken, trafik polisleri sürücüleri yağmurlu havada daha dikkatli araç kullanmaları konusunda uyardı.Yorumlar (5)
Ali 4 yıl önce
Sürücü erkek miydi
Düzce 4 yıl önce
Tüm duzceli hemserilerime burdan sesleniyorum.duzcedeki hiçbir ışığa kirmizi yandi dur.yesil yandi geç diye hareket etmesinler.akcakocadan istanbul yönüne neden kırmızı yanar anlamış degilim.zaten yol transit.bu ışıkları kim ayarlıyor .
ismail poyraz 4 yıl önce
suç tamamen en arkadan vuranda.Biz üç araç kırmızıda durmuştuk zaten.o öndekine vurunca oda bana vurdu bende öndekine
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
KAVŞAĞIN SADECE BİR TARAFINDA YAVAŞLATICILAR VAR...
KAVŞAK AYDINLATMA YÖNÜNDEN DE İNCELENMEYE DEĞER...
ismail poyraz 4 yıl önce
valla akşambizim suçumuz yoktu. Biz kırmızıda durmuştuk en arkadaki araç beyaz araca vurunca beyaz araç bana bende ondeki araca vurdum bide yaralı iki değil dört tane