banner851

banner955

DAHA 16 YAŞINDAYDI…

Bolu Dağı Tüneli'nde 18 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında yaralanan ve hastanelerde tedavi altına alınan 17 kişiden biri olan 16 yaşındaki Doğan B. Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yaralılar arasında bulunan 8 aylık bebeğin ise sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Asayiş 20.03.2022, 12:07
6215
DAHA 16 YAŞINDAYDI…

Dün yaşanan kazanın ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan ağır yaralı Doğan B. (16), tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kentteki hastanelerde tedavisi tamamlanan 5 kişi taburcu edilirken, 11 kişinin tedavisi sürüyor.

Yaralılar arasında bulunan 8 aylık bebeğin de sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Bolu Dağı Tüneli'nin içinde dün 6 tır ve 2 otobüsün de aralarında olduğu 18 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2'si ağır 31 kişi yaralanmış, bu yaralılardan 14'ü ayakta tedavi edilmiş, diğerleri hastanelere kaldırılmıştı.

Kaza nedeniyle ulaşıma kapanan Anadolu Otoyolu'nun İstanbul yönü, kazaya karışan araçların kaldırılması ve temizlik çalışmasının ardından yaklaşık 5,5 saat sonra trafiğe açılmıştı. (AA)

Yorumlar (2)
Murat 7 ay önce
Ben ce bir hata var kara yollarında tünel içinde büyük büyük fanlar var onlar tünel içini ısıtıyor ya onlar düşük ısı verdi yada kara yoları tam müdale etmedi bence bu işlerde bence kimse hatasını kabul etmez am inşallah birdaha aynı durum
Düzceli81 7 ay önce
Rabbim Rahmet eylesin inşallah mekânı cennet olsun insallah
21
kapalı