banner851

banner614

DAHA FAZLA KAÇAMADI

6 aydır aranan ve işlediği suçlar nedeniyle hakkında cezalar bulunan şahıs Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden kaçamadı. Şahıs, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı.

banner619
Asayiş 02.06.2018, 09:12 04.06.2018, 08:55
4916

Uzun süredir aranan fakat bir türlü yakalanamayan, üç ayrı suçtan aranan Halis İ isimli şahıs Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden kaçamadı. Edinilen bilgilere öre Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi İnfaz ekiplerinde 6 aydır takip edilen ve Van 2. Asliye Ceza Mahkemesince hakkında arama kararı bulunan Halis İ yakalandı.

Suçlunun birden fazla kişi tarafından silahlı yağma suçundan 10 yıl hapis cezası ve dolandırıcılık suçlarından 4 yıl 2 ay hapis cezası bulunup toplam 3 ayrı suçtan 14 yıl 2 ay hapis cezası olduğu da biliniyor. Halis İ. yapılan istihbarat çalışmalar sonucunda Karaca Mahallesi’nde ki saklandığı evde yakalandı. Şahıs, yapılan işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.  

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (4)
Karacalılar rumuzlu arkad 3 yıl önce
Bence sen karacalı değilsin.Uyuşturucu,tinerc,torbacı,kavgacı pisikopat kim varsa ya ağa mahallesi ya karaca.Kime ne anlatıyorsun sen
İyi olmuş 3 yıl önce
O mahalleden çıkmayıpta nerden çıkacak
Karacalilar 3 yıl önce
Karacalı değildir bence....disaridan gelmiş karacada saklanmistir....karaca temiz güzel bir anadolu mahallesidir
İŞİN ESASI DOĞRUSU...! 3 yıl önce
Pes yani diyecek bir kelime bulamıyorum. Yakalanmasını sağlayanların, tüm herkesin emeklerine sağlık. Ne diyeyim daha...!