banner851

banner614

DAHA ÜÇ GÜN ÖNCE SÖYLEDİ!

banner619

Şıralık Vatan İlkokulu bahçesinin içler acısı hali, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın koltuğuna oturan Yeşiltepe Ortaokulu öğrencisi Aysun Arabacı’nın ne kadar haklı olduğunu gözler önüne serdi. Arabacı, üç gün önceki törende Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten okul bahçelerinin asfaltlanmasını ve parklar yapılmasını istemişti.

banner846
Asayiş 24.04.2017, 17:34
10273
DAHA ÜÇ GÜN ÖNCE SÖYLEDİ!
banner844

Şıralık Vatan İlkokulu öğrencileri için teneffüsler hava şartları olumsuz olduğunda pek bir anlam ifade etmiyor. Şıralık Vatan İlkokulu öğrencileri, okul bahçelerinin yağışlı havaların ardından gölete dönmesi nedeniyle teneffüslerini diğer okullardaki arkadaşları gibi oyun oynayarak ya da açık havada sohbet ederek değerlendiremiyor.

Yaşanan manzara daha üç gün önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında temsili olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın koltuğuna oturan Yeşiltepe Ortaokulu öğrencisi Aysun Arabacı’nın sözlerinin ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gösterdi.

21 Nisan Cuma günü valilik makamında gerçekleşen temsili makam devir teslim töreninde Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın koltuğuna vali olarak oturan Yeşiltepe Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Aysun Arabacı, koltuğa oturarak ilk talimatını Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e vermiş ve okul bahçelerinin asfaltlanmasını ve parklar yapılmasını istemişti.

Başkan Keleş de Arabacı’ya konuyla ilgili gerekli çalışmaları başlatacaklarını belirtmişti.

 
Yorumlar (15)
Millet 4 yıl önce
Kelese kaldıysa o iş zor
a y 4 yıl önce
çocuklar orada proje hatası var orasını asar çayı zannettiler okul müdürünüze söyleyin dilekce yazsın uyarsın yoksa okul bahcesinde kondolları yüzerken görürsünüz
Başkan gezmelerde 4 yıl önce
Öğrenciler havuzlu bahçelerde eğitimde..Milli eğitim nerde acaba..
gören göz 4 yıl önce
sayın vali hanım bile görmüş ama başkan hala görmüyor.yazık
Bakalım 4 yıl önce
Bu böyle devam edicekmi bakalım çok ak partili yi kustur 'dün partiye keles bey tekrar reis egerki bu durumu bilmiyorsa elimden geleni yapıcam. Hadi hayırlısı
Alibeye 4 yıl önce
Ali güney baskan görmesin ruhsatve kullanım parası ister gölet var gölet
Kaan 4 yıl önce
Yazık Olsun Sana Keleş Holding Yapcagı Sözlerini Yerinde Tutmuyor
erdem 4 yıl önce
acele yok halleder.15yıldır sırada bekleyen mahalleler var.sıra sizede gelir.başkan söz verdiyse sorun yok bu güne kadar verdiği hiç bir sözü tutmadı çünkü.acele yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın