banner851

banner614

DAMACANA YÜKLÜ TIR DEVRİLDİ!

banner619

Tem otoyolu Kaynaşlı mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği TIR, orta refüje devrildi. TIR’ın kasasında bulunan su damacanaları yola saçılırken, kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

banner846
Asayiş 29.05.2017, 20:05 31.05.2017, 14:12
3908
banner844

Kaza 19:40 sıralarında tem otoyolunda yaşandı. Ankara’dan İstanbul istikametine gitmekte olan Volkan Ö. idaresindeki TIR, Kaynaşlı mevkiine geldiği sırada sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu savrularak orta refüje devrildi. TIR’ın kasasında bulunan su damacanaları ise yola savruldu. Kazada şans eseri kimsenin burnu bile kanamadı. Yetkililer olay yerinde önlem alırken, polisin kazayla ilgili incelemesi sürüyor.Yorumlar (5)
Ahmet 4 yıl önce
Artık acımıyorum bu kamyon tır şoförlerine adam gibi gitsinler hafta sonu izmitten düzceye gelene kadar dört beş tane tır sinyal vermeden önüme kırdı hepsinde de kıl payı kurtuldum
ismail 4 yıl önce
aaaa erkek sürücü
kaymon 4 yıl önce
kamyon teröristi birkez daha ortaya çıktı. busefer şükür kendine zarar vermiş. ama her an yollarda bunlar cellat gibi kol geziyor. ağır cezalar getirilmeli.
yanımdan geçtiydi 4 yıl önce
130 ile giderken beni solladı geçti ... öyle bir solladı ki araba savruldu ben kaza yapacaktım bende hırs yaptım bunu solladım arkamdan yuvarlanmıs demek kayserili
Hamdi beyzadeoglu 4 yıl önce
Ne olacak bizim sular gitti sermaye