banner851

banner614

DEMETEVLER’DE SON 3 GÜNDE 6 MAZGAL ÇALINDI

Bahçeşehir Bölgesine dadanan hırsızlar, Demetevler Mahallesinde son 3 günde 6 mazgal çaldı. Polis ekipleri mazgal hırsızlarını yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Asayiş 12.01.2022, 11:22 12.01.2022, 11:38
1051
DEMETEVLER’DE SON 3 GÜNDE 6 MAZGAL ÇALINDI

Mazgal hırsızları, Bahçeşehir bölgesindeki birçok mahalleye dadanarak mazgalları çalmaya devam ediyor. Vatandaşların sık sık şikâyet konusu olan çalınan mazgalların yerine Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından yenileri koyulurken, hırsızlık olaylarının önüne bir türlü geçilemiyor.

Mazgal hırsızlarının son adresi, Bahçeşesir Bölgesinde bulunan Demetevler mahallesi oldu. Demet evler mahallesinde Dünya Bankası Konutları bölgesinde geçtiğimiz Pazartesi günü 2 mazgal çalan hırsızlar, bu sabaha karşı da 4 mazgal çalarak kayıplara karıştı.

Sabah saatlerinde çocukların okula gittiği sırada mazgalların yerinde olmadığını gören Dünya Bankası 3. Ada Yöneticisi Cahit Üstüner’in haber vermesi üzerine harekete geçen Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, kısa süre içerisinde çalınan mazgalların yerine yenilerini koydu. Üstüner, Düzce Belediyesi'ne çalınan mazgalların yerine kısa süre içerisinde yenilerini koyduğu için teşekkür etti. 

Konu ile ilgili Öncü Haber muhabirine bilgi veren Demetevler Mahallesi Muhtarı Fedai Gönülşen, hırsızlık olayını hurdacıların gerçekleştirdiği ihtimali üzerinde durduklarını söyledi. Hırsızlık olayları ile ilgili vatandaşları da duyarlı olmaya davet eden Gönülşen, “Adamın kapısının önündeki mazgal çalınıyor, kimse sesini çıkartmıyor. Bu hırsızları gördükleri zaman, polis ve zabıta ekiplerine derhal bilgi verilmesi gerekiyor. Bunlar milli servet. Pazartesi günü 2 mazgal, bu sabaha karşı da 4 mazgal çalındı. Ben vatandaşlara sesleniyorum; hırsızları gördükleri yerde, polis ve zabıta ekiplerine haber versinler” dedi.

Öte yandan polis ekipleri mazgal hırsızlığı olayları ile ilgili çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (9)
Düzceli. 2 hafta önce
Yakalarsanız direkt itlaf edin.
Adalet 2 hafta önce
Plastik mazgal yapılmadığı müddetçe hırsızlar çalacaklar o anlaşılıyor. Biri aracıyla o çukura düşse kaza yapabilir. Hırsızlara yeterli ceza verilse kimse hırsızlık yapmaya kalkışmaz.
CELAL 2 hafta önce
BELEDİYE BAŞKANI HURDA TAPLAYAN GEZGİNCİ VATANDAŞLARI ORTADAN KALDIRAMAYAK KADAR BAŞARI BULUYORUM KUTLUYORUM SENİ
İsyankar Düzce li 2 hafta önce
Size biraz daha suriyelilere kucak açın karton toplarken mazgallarida toplasinlar hak ediyorsunuz sonukadar
Güzelbahçe 2 hafta önce
Hurdacıların 7/24 rahatlıkla dolaştıkları yer sözde kent, denetleyen yok hafta içi hafta sonu sonuda Operlör sonuna kadar açık hurda eski toplanıyor Yetkililer birazda Yenikentle ilgilenin
Hırkızın Hiçmi Suçu yok 2 hafta önce
Hırsız bu çalar lakin her ada sokak girişine kamera takılsa daha iyi olmazsa sayın muhtar ve ada yöneticisi her köyün girişinde bile kamera var bu yönetimle Demet evler sınıfta kaldı 20 yıldır bir çivi dahi çakılmadı dünya bankasına kamera takılıp muhtarlıktan izlenmeli ve daha kolay bulunur
KARAKOL 2 hafta önce
ADAMLAR KARAKOL VE VALİNİN EVİNİN BULUNDUĞU MAHALLEDE BUNA CESARET EDİYOR İSE YA KARAKOLDA İŞ YOK, BİR CAYDIRICILIĞI YOK, YA DA VALİLİĞİN YETERLİ KORKUTUCU BİR CAYDIRICILIĞI YOK :)
81 2 hafta önce
çekçekciler çalıyor bunları su kanal yatsın sakın kompozit olan mazgallarla bunları değiştirmesin
Vatandaş 2 hafta önce
Sen kendi yazdığını kendin dahi anlamışsın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-3
hafif kar yağışlı