banner851

banner955

DENETİMLER ARTARAK DEVAM EDECEK…

Düzce’de son günlerde motosiklet kazalarının artması üzerine, olası bir facianın önüne geçmek için Düzce İl Jandarma komutanlığı Trafik Timleri il genelinde harekete geçti. Düzce il genelinde özellikle kural tanımayan birçok motosiklet sürücüsüne ceza işlemi uygulandı. Jandarmadan yapılan açıklamada, denetimlerin artarak devam edeceği bildirildi.

Asayiş 02.10.2021, 01:14 02.10.2021, 17:53
1763
DENETİMLER ARTARAK DEVAM EDECEK…

Düzce’de son zamanlarda motosiklet ve elektrikli bisiklet kazalarında artış olduğu gözlemleniyor. Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri, bu kazaların önüne geçmek ve olası can kayıplarını engellemek için il genelinde denetimlerini sıklaştırdı.

Düzce il genelinde motosiklet kullanıcılarına yönelik yapılan denetimlerde sürücü belgesi olamayan, eksik evrakı olan, trafik kurallarına uymayan ve trafik güvenliğini tehlikeye atan çok sayıda motosiklet kullanıcısına ceza işlemi uygulandı. Eksik evraklı çok sayıda motosiklet ise, Jandarma ekipleri tarafından, yediemin otoparkına çekildi.

Konu ile ilgili Düzce İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, motosiklet ve elektrikli bisiklet kullanıcılarının trafik kurallarına, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaları, trafik kazası sonucu meydana gelen can ve mal kayıplarını en aza indireceğinden trafik kurallarına uymada gerekli hassasiyeti göstermeleri istendi.

Açıklamada ayrıca, şunlar kaydedildi:

“Düzce İl Jandarma Komutanlığı olarak bizler, her zaman olduğu gibi,  siz değerli vatandaşlarımızın güvenliği için görev başında olacağız. Sizler de trafik kurallarına harfiyen uyunuz, uymayanları uyarınız.  Bu yolda hep birlikte olduğumuzu,  unutmayınız.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
Devleten biri 1 yıl önce
Bu ihmasiz sürücülere ne demeli peki bende motorsiklet kullanıyorum ve sağına soluna bakmadan yoluna atlayanlar cep telefonuyla uğraşmaları bunlara ne demeli peki bunlar için neden bir şey yapılmıyor yada trafin içine eden birden yolda duran çöpçüler
Düzceli811 1 yıl önce
Motorsiklet leri toplayınca bitiyormu sanki araba sürücülerinin ihmalsizlikleri nolucak bende motor kullanıyorum ve herşeyin evraklarım tam
Duzceli 1 yıl önce
Özellikle çay mah ağa mah arası
Birisi 1 yıl önce
İlk önce aydınpınar köyü yolundaki bisiklet yolunu kaldırın yolu genişletin aydınlatmayı çoğaltın gece gitmesi zulüm.ve kasislerin çoğaltılması şart oğlu şart
BİR TUTAMAZSINIZ 1 yıl önce
BÖYLE TARAFLI HABER GÖRMEDİM YUH YA! BENDE MOTORSİKLET KULLANIYORUM KASKIMDAN, MONTUMA DİZLİKTEN, ELDİVENİME KADAR HEPSİ VAR! KEKO TİPLERİ MOTORCU OLARAK TANIMLAYIP BİR TUTAMAZSINIZ! BENİM GİBİ KURALLARA UYAN SAYISI DAHA FAZLA!
Düzceli811 1 yıl önce
Doğru benimde evraklarım tam ama kimse sürücü hatalarını bildirmiyor telefonla uğraşmaları sinyalsiz dönmeleri sağa sola bakmadan yola atlamaları nerdesin belediye başkanı emniyet müdürü görün bunları direk motor lu suçlamayın
Esas Tehlike 1 yıl önce
Pat pat pat pat pat diye adlandırılan çapa makinaları yollarda cirit atıyor. Ne ışık ne sinyal hiç bir şey yok. Yetkililer lütfen.
cemil 81 1 yıl önce
aynı uygulamayı trafik polisleri'de yapsa zahmet olmazsa
Bahçeşehirli 1 yıl önce
Allah rızası için Lütfen Bahçeşehirede gelin kontrole özellikle Esentepe mahallesine..Burası tam bir motorsiklet pisti sabaha kadar dolaşıyorlar kimseye saygısı yok bunların... Lütfen buralarıda denetleyin..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız