banner851

banner614

DENETİMLER SIKILAŞTIRILDI….

Düzce’de araçlarına trafik kurallarına aykırı eklenti yapan sürücüler, polis uygulamasına takıldı. Kurallara uymayan sürücülere cezai işlem uygulanırken, bazı sürücüler ise araçlarındaki uygunsuz eklentileri sökmek zorunda kaldı.

banner619
Asayiş 29.05.2021, 13:50 30.05.2021, 14:29
2834

Düzce Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü havaların ısınması ile birlikte artan Trafik Kazalarının önüne geçebilmek adına D-100 Karayolu Öztürkler kavşağında uygulama gerçekleştirdi.

Araçlarına fazla eklenti yapan, amortisörlerini çıkartan, lastiklerini fazla büyüten, kasasında fazladan yük alan ve ön camlara film koyan sürücülere yönelik denetim yapıldı.

Yapılan denetimlerde araçlarına fazla eklenti yapanlar bölgede eklentilerini çıkartırken, çıkartmayanların araçları trafikten men edildi.

Ayrıca ön camlarına aracın içerisi gözükmeyecek derecede filmli olan araçların da ön filmleri söküldü. Trafik kurallarına uymayanlara cezai işlem uygulanırken, ekiplerin denetimleri devam edeceği öğrenildi. (İHA)

banner844
Yorumlar (3)
Abdullah Kandermir 4 ay önce
Özellikle Bayan Sürücüler Ön Camda Film Var onlar Daha Sıkı Denetim Yapilmali
Madur 4 ay önce
Birde şu araçlarında yüksek müzik dinleyenlere uygulama yapsalar gürültüden bıktık müzdaribiz
Bahçeşehirli 4 ay önce
Lütfen Bahçeşehir de de uygulama yapın..Buralar bu tip araçların yarış yeri aynı zamanda motorsikletlerinde bıktık artık lütfen Bahçeşehirde de denetim yapın Lütfen...