banner851

banner955

DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI…

Düzce Belediyesi Zabıta Ekipleri, İstanbul Caddesi üzerinde kural tanımayan motosiklet sürücülerine yönelik denetimlerini arttırdı. Haftada iki kez olmak üzere ayda 8 kez İstanbul Caddesi üzerinde motosiklet denetimi yapan ekipler, usule aykırı hareket edenleri Emniyet’e bildirerek ceza uygulanması konusunda da koordinasyon sağlıyor.

Asayiş 07.11.2022, 14:00 07.11.2022, 13:37
2413
DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI…

Düzce’de kural tanımayan motosiklet sürücüleri, sıkı takipte… Vatandaşların en yoğun olduğu bölgelerde kaldırıma parklanma, yaya yoluna motosiklet girişi ve araç trafiğini tehlikeye atan çekçeklerin denetimini düzenli olarak yürüten Zabıta Müdürlüğü, vatandaşları bilgilendirmek amacıyla aylık denetim planını kamuoyu ile paylaştı.

Denetim planlarının Emniyet ekipleri ile koordineli ve eşzamanlı yürütüldüğü belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için tespitlerimizi aralıksız yapıyoruz, 153 Beyaz Masa’ya gelen ihbarları zamanında değerlendiriyoruz, sorumluluğumuz altında bulunan her noktada ekiplerimiz var. Aylık olarak düzenlediğimiz denetim planımız kapsamında Emniyet güçlerimizle birlikte; kaldırıma parklanma haftada 2 kez olmak üzere ayda 8 kez, İstanbul Caddesi motosiklet ve yasaklı araç girişi denetimi haftada 2 kez olmak üzere ayda 8 kez, S Plaka, ilçe ve köy otobüslerinin denetimi haftada 2 kez olmak üzere ayda 8 kez, Düzce Ulaşım A.Ş. araçları ayda 10 kez polis eşliğinde denetleniyor. Kural dışı hareket eden, eksik evrak ya da araç donanımı hatalı olanlara emniyet aracılığı ile yaptırım düzenleniyor. Ayrıca Jandarma ekiplerimiz ile yaptığımız koordineli çalışmalar kapsamında Küçük Sanayi Sitesi’nde çekçeklere de ayda 4 kez denetimlerimiz sürüyor. Bu konuda bizlere destek olan Emniyet ve Jandarma teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımızın da duyarlı olmasını diliyor, desteğini esirgemeyenlere de teşekkür ediyoruz.”

banner844
Yorumlar (5)
CAN 4 hafta önce
DÜZCE DE KURALI TAKAN YOK KI
düzceli 4 hafta önce
memur işlem yaparken gülmüş halk ceza sistemeine para lazım
Yenikent 4 hafta önce
Üç tekerlekli elektrikli motorlar konutlarda karton yoplayanlar gündüz gece ışıksız denetimsiz dolaşıyorlar zabıta birazda konutlarda denetim yapsınlar
YAVUZ81,08 4 hafta önce
Şu mobese ve gelen cezalar artık beni bezdirdi şehir merkezinde yaya olarak artık kaskla gezme kararı aldım bu ne be bu hale geldim milletinde benden farkı yoktur 73 km hızla trafik cezası yayaya yol vermeme cezası mobese cezası daha kaldı mı
coov 4 hafta önce
ben de motosiklet sürücüsüyüm. kasksız binmicez, şehir merkezinde 50yi geçmicez, yaya geçidinde yayaya, kavşaktaki araca yol vericez, egzos patlatmicaz. medeniyet bunu gerektiriyorsa uyacaz. yoksa yaz polis abim cezayı başım gözüm üstüne.