banner851

banner955

DENETİMLERDE YAKALANDILAR…

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, korsan taşımacılık yapan araç sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde 267 araç kontrol edilirken, korsan taşımacılık yaptığı tespit edilen 20 araç sürücüsüne 11 bin 598 TL idari para cezası kesildi.

Asayiş 03.12.2021, 10:31
1758
DENETİMLERDE YAKALANDILAR…

Kamuoyunda korsan taşımacılık olarak tabir edilen mevzuata aykırı, yetki belgesiz ve izinsiz olarak yapılan taşımacılık, haksız rekabet oluşturmasının yanında vatandaşların huzur ve güven içerisinde yolculuk yapma hakları ile trafik güvenliğini olumsuz yönde etkiliyor.

Düzce’de korsan taşımacılığın önüne geçmek için Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından denetim gerçekleştirildi.

 Akçakoca, Gölyaka ve Gümüşova OSB karayollarında gerçekleştirilen denetimlerde toplam 267 araç denetlendi. Yapılan denetimlerde yetki belgesi bulunmayan veya eksik belgeli olan 20 araç sürücüsüne toplamda 11 bin 598 TL idari para cezası uygulandı.

Korsan taşımacılık yapan yolcu otobüsleri ve nakliyecilere yönelik denetimlerin Düzce il genelinde artarak devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız