banner851

banner614

DEREYE UÇAN ARACINI BIRAKIP GİTTİ

Seyir halindeki hafif ticari aracı dereye uçan sürücü, aracı derede bırakarak önce evine daha sonra işyerine gitti. Aracı derede gören sürücünün yakınları ile kendi imkanları ile aracın içerisinde arama yaptı.

banner619
Asayiş 21.06.2018, 10:06 22.06.2018, 13:21
4888

Olay, Bolu’nun Tatarlar Köyü mevkiinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bir tavuk fabrikasında şoför olarak çalıştığı öğrenilen ismi öğrenilemeyen kişi, işine gitmek üzere şehir merkezine seyir halinde olduğu sırada kontrolünü kaybettiği hafif ticari araç ile birilikte dereye uçtu. Aracın içerisinden kendi imkanları ile çıkan kişi önce eve gidip kıyafetlerini değiştirdi ardından işyerinin yolunu tuttu.

Aracın dereye uçtuğunu gören vatandaşlar ise panik halinde, içerisinde birinin bulunup bulunmadığını anlamak amacıyla odun yardımı ile odun yardımı ile araçta arama yaptı.

Aracın boş olduğunu anlayan vatandaşlar rahat bir nefes alarak durumu hemen itfaiye ve jandarma ekiplerine bildirdi.Araç sahibini tanıyan vatandaşların telefonla ulaştığı sürücü olay yerine işyerine ait tavuk kamyonu ile geldi.

Dereye uçan aracını bırakan sürücü jandarma ekiplerine ise, çalıştığı işine geç kalmamak için aracını derede bırakarak hızla işyerine gittiğini söyledi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (3)
ragıp 3 yıl önce
maaşa zammı hak etti
helal olsun 3 yıl önce
Sen nasıl bir kralsın dayı
Duzceli 3 yıl önce
Isine saygili adam yahu...:)