banner851

banner614

DİĞER SÜRÜCÜLERİ TEHLİKEYE ATTI…

Konuralp – Düzce seferini yapan Düzce Belediyesi iştiraki Düzce Ulaşım A.Ş’ye ait 7 sefer numaralı yolcu minibüsü şehir merkezinde adeta trafik terörü estirdi. Trafikte kural tanımadan seyreden yolcu minibüsünün şoförü, taşıdığı yolcuların ve diğer araç sürücülerinin canlarını tehlikeye attı.

Asayiş 05.01.2022, 10:35 05.01.2022, 13:49
5019
DİĞER SÜRÜCÜLERİ TEHLİKEYE ATTI…

Gün geçmiyor ki, Düzce Belediyesi iştiraki olan Düzce Ulaşım A.Ş’ye ait minibüslerden şikâyetler gelmesin. Yapılan onca şikâyetlere rağmen, vatandaşların canlarını hiçe sayan minibüs şoförleri, trafikte kuralları çiğnemekte sınır tanımıyor.

Dün akşam saat 17:00 sıralarında, Konuralp – Düzce seferini yapan 7 sefer numaralı ve 81 ABK 756 plakalı yolcu minibüsü, diğer araç sürücülerine zor anlar yaşattı.

İçindeki yolcu ve diğer araç sürücülerinin canını hiçe sayan yolcu minibüsü şoförü şerit ihlali yaparak hatalı sollamaya çıktı.

Duruma diğer araç sürücüleri korna çalarak tepki gösterirken, minibüs şoförü ise tepkilere aldırmadan yoluna devam etti. Yaşanan o anlar ise, Öncü Haber kamerasına yansıdı.

HABER: Savaş ARI  

Yorumlar (17)
özdüzceli 2 hafta önce
Aynı yerde 18 numaralardan birisi yaya geçidinden geçerken az kalsın beni eziyordu... Nerde maganda var belediyeye şoför yapmışlar... böyle kullanmalarının sebebi pudra şekeri mi bilemem
Vatandaşdan sayılırsak va 2 hafta önce
Kendini ambulans sanıyo galiba sinyal vermezler trafik kuralı bilmezler ama hepsinde bi gözlük takma şekli bi de yolcuya kart basmadın diye araca almazlar görende kartı her market her büfe satıyo sanar kertı bulana kadar eve giderim toplu taşıma politikası sıfır.
Bayram 2 hafta önce
Birilerini Eleştirmeden önce bi sorun bakalım adama neden yapmış o adam dakikalarla çalışıyo bu kimsenin umrunda değil yanlız ulaşım aş de çok yanlış yapmış yazıklar olsun
Demoklesin kılıcı. 2 hafta önce
Yanlıştan dönülsün.. O araçlarla toplu taşıma olmaz.. Olur diyen ya hiç o taşıtları kulanmamıştır, yada sisteme entegre aracı vardır..
Müsamettin 2 hafta önce
Bunları senede en az 4kez eğitime almaları gerekiyor neyin kafasini yaşadıklarını anlamak için öncelik bizdeydi geçtik ilerde durdurdu bizi ben toplu taşımayın önceliğim var bana yol vericeksin diyor bu öncelik hangi yönetmelikte yazıyordu acaba
vatandaş 2 hafta önce
çoğu böyle be kardeşim ya
Murat 2 hafta önce
Yuh diyorum
Tamer 2 hafta önce
Hepsi aynı hepsi. Ne sinyal var, ne başka bişey.. Böyle belediyeye böyle şoför olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-1
hafif kar yağışlı