banner851

banner614

DİREKSİYON BAŞINDA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Düzce Emniyet Müdürlüğü’nde görevli trafik polislerinden 43 yaşındaki İsmail Çelik aracıyla seyir halindeyken kalp krizi geçirdi. Rahatsızlandığını anlayınca hemen direksiyonu hastaneye doğru kıran ancak kullanamaz hale gelince araçta bulunan eşinin yardımıyla yürüyerek hastaneye ulaşan talihsiz polisin, bir kez duran kalbi tekrar çalıştırıldı.

banner619
Asayiş 26.10.2016, 15:59 27.10.2016, 17:22
7891
DİREKSİYON BAŞINDA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Düzce Emniyet Müdürlüğü’nde görevli trafik polislerinden İsmail Çelik, direksiyon başında kalp krizi geçirdi.
 
Edinilen bilgilere göre; sabah saatlerinde mesaisini tamamlayarak Düzce İl Emniyet Müdürlüğü binasından çıkan Trafik Polisi İsmail Çelik, eşini de alarak çarşıya geldi. Otomobiliyle AVM önüne yaklaştığı sırada birden rahatsızlanan Çelik, hemen aracını hastane istikametine doğru sürdü. Kalbinin sıkıştığını fark ederek hastaneye doğru yönelen Çelik bir süre sonra aracı kullanmaz hale geldi.  Hastaneye son 500 metre kala kötüleşmesi üzerine aracını sağa çeken talihsiz polis, eşinin yardımıyla  yürüyerek hastaneye ulaştı.

Hastaneye vardığında duran kalbi doktorların hızlı müdahalesiyle tekrar çalıştırılan 43 yaşındaki İsmail Çelik, tekrar hayata döndürülmesinin ardından hemen Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi. Burada yoğun bakımda tedavi altına alınan polisin, kalbe giden bir damarının patladığı ve bir damarının da tıkalı olduğu tespit edildi. Çelik'in hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (7)
yusuf 5 yıl önce
ALLAH şifa versin geçmiş olsun
tug 5 yıl önce
geçmiş olsun abi Allah yardımcın olsun
karayolları 5 yıl önce
abi geçmiş olsun acil şifalar
Memur 5 yıl önce
Cok geçmiş olsun abi
Ç.ç.o 5 yıl önce
Allah şifa versin ismail abi
Esnaf 5 yıl önce
Kardeşimize geçmiş olsun. Allah sevdiklerine bağışlasın.
.. 5 yıl önce
İsmail abimize anjio yapıldı, durumu iyi