banner851

banner614

DOLMUŞTA YAKAYI ELE VERDİ!

FETÖ/PDY Terör Örgütü soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan DÜSİAD Üyesi Muzaffer Bülbül, Gebze'de yakalandı. Gebze-Harem dolmuşunda iken gözaltına alınan Bülbül'ün Düzce'ye getirileceği öğrenildi.

banner619
Asayiş 26.10.2016, 16:58 26.10.2016, 18:26
6335
DOLMUŞTA YAKAYI ELE VERDİ!

Düzce Sanayici ve İşadamları Derneği (DÜSİAD) üyesi olan ve geçmiş yıllarda İl Genel Meclis Başkanlığı da yapan Muzaffer Bülbül, FETÖ/PDY Terör Örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından önce gözaltı talimatı verilen ancak adreslerinde bulunamayınca hakkında yakalama kararı çıkartılan DÜSİAD Üyesi olan ve kapatılan Eda Eğitim Kurumları'nda da çeşitli görevlerde bulunan Muzaffer Bülbül, uzun süredir arananlar listesindeydi.

Edinilen bilgilere göre; Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince Gebze-Harem seferi yapan bir dolmuşa bindiği tespit edilen Bülbül, düzenlenen operasyon kapsamında dolmuştayken gözaltına alındı.

Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Bülbül'ün buradaki işlemlerinin ardından Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne getirileceği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (5)
Sodol 5 yıl önce
Mazlum ol ama zalim olma.O, zalim olmayı seçti.Kul hakkı yedi. Mazlum beddua ederse bela geçte olsa hedefini bulur. Hedefini buldu da...Sıra ahirette.Zalimler için yaşasın cehennem...
Seni gidi üçkağıtçı seni. 5 yıl önce
O üçkağıtçı buraya gelecek:))
Allah var,Gam yok!!!
a 5 yıl önce
helal osun polisimize dolmuşta yakalamak samanlıkta iğne aramaya menzemiş
aaaa 5 yıl önce
eyyyyy ünlü doğalgazcı ben güçlüyüm diyodun :)
wampir 5 yıl önce
çok şey bildiğini tahmin ediyorum. top 5 diyebiliriz.