banner851

banner614

DÜĞÜNDE BÜYÜK KAVGA!

Cumayeri'nde bir çiftin en mutlu gününe kavga gölge düşürdü. İlçedeki bir düğün salonu önünde iki grup arasında başlayan tartışma arbedeye dönüştü. Yaklaşık 30 kişinin karıştığı kavga emniyet ekiplerinin müdahalesiyle son buldu.

banner619
Asayiş 09.07.2018, 11:33 10.07.2018, 13:21
13754

Cumayeri'nde bir düğün sırasında çıkan kavgada çok sayıda genç birbirine girdi. Olay dün akşam saatlerinde Cumayeri ilçe merkezinde bulunan bir düğün salonu önünde meydana geldi.

İddiaya göre; İstanbul'dan gelen gelin tarafının yakınları ile Cumayerli gençler arasında 'alkol' tartışması yaşandı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışma bir anda büyüdü.

Gelin ve damat tarafının kavgayı ayırma çabaları yetersiz kalınca durum emniyet ekiplerine bildirildi. Cumayeri İlçe Emniyet Amirliği'nden çok sayıda ekip kavgaya müdahale etti. Vücutlarının çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralanan gençler tedavi altına alınırken, kavgaya karışan yaklaşık 30 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan gençler, emniyetteki sorgularının ardından serbest bırakıldı.

 

Yorumlar (23)
Oyoyyy 3 yıl önce
Bir ailenin eğlencesi düğünü varsa içeride Cumayerli grubun düğün salonun önünde ne işi var belli serseri takımı düğünü berbat etmiş terbiyesizler
DÜZCELİ 3 yıl önce
VATANINA FÖZ DİKENİ EZ OĞLUM HELAL OLSUN KARDEŞLERİME
düzceli 3 yıl önce
düzcenin bir ilçesi cumayerimi adam olun ilinizi unutmayın düğünde kavga ne demek terbiyesiz ler
uyhuırftum6yn 3 yıl önce
hem zatenn bu haber yanlış sizin de pek bi şucunuz yok mevzu sadece alkol olsa bu kadar kavga olmazdı işin içinde pkkka var milletimiz gereğin yaptk siz takmayın kafanıza biz vatanımızı koruruz.
cumayerli 3 yıl önce
bilip bilmeden yorum yapmayın biz gereğinden fazla adamlığımızı sergile
dik erğer sende pkklıysan bi cumayerine uğramanı tavsiye ederim.
Cumayerli 3 yıl önce
Herkez haddini bilecek bilmeyenlerede böyle bildiririz kimse gelipte cumayerinde pkk'nın deaş'ın propagandalığını yapamaz
Cumayeri 3 yıl önce
Neden peki hep Cumayeri ??
Burası Düzce 3 yıl önce
İstanbuldan gelipte burda halkımıza hele hele vatanımıza dil uzatanı böyle uzatırlar işte. Cumayerli kardeşlerim adamdır adam!
Tilki 3 yıl önce
Cumayeri MERKEZ akıllı olcak herkez
Vatandaş 3 yıl önce
Devletin güvenlik güçleri varken kimse kafasına göre kavga çıkarıp bilip bilmeyende Kavgaya girmiş olan düğün sahiplerinin en mutlu gününe olmuştur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın