banner851

banner955

‘DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE ŞOK GÖRÜNTÜLER

‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne yakışmayan görüntüler Düzce’de kaydedildi. Gözünü para hırsı bürümüş bir kişi, miras davası yüzünden savunmasız ve engelli kardeşine kazma ile saldırdı. O anlar, çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Asayiş 04.12.2021, 13:45 04.12.2021, 18:25
6743

Düzce’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde, yüzde 60 ortopedi engelli bir vatandaşa saldırı anı cep telefonu kameralarına yansıdı.  Merkez'e bağlı Düverdüzü Köyü'nde babasından miras kalan fındık bahçesine eşi Kübra Gökmen ile birlikte çalışmaya giden yüzde 60 Ortopedi Engelli Fahri Gökmen ile abisi Erdoğan Gökmen arasında, miras paylaşımı yüzünden tartışma çıktı. Erdoğan Gökmen, kardeşi engelli Fahri Gökmen’i , ‘Buraya neden geldiniz? Çıkın buradan.’ diyerek bahçeye girmesini engellemeye çalıştı.

Bunun üzerine ikili arasında başlayan tartışmanın büyümesi ile Erdoğan Gökmen savunmasız ve engelli kardeşi Fahri Gökmen’e eşinin gözü önünde kazmayla saldırmaya çalıştı. Fındık bahçesinde bulunan diğer kişiler, ikiliyi ayırmaya çalışırken, engelli Fahri Gökmen ve eşi Kübra Gökmen çaresi bir şekilde, babasından miras kalan fındık bahçesini terk etmek zorunda kaldı.

Konu ile ilgili Öncü Haber Muhabirine konuşan Fahri Gökmen “Bu tarla bana babamdan miras kaldı. Yerleri böldük, bahçenin aşağı tarafı abime ait. Ben eşim ile birlikte tarlaya çalışmaya gittim. Bu arada abimde çalışıyordu. Bizi görünce tarlaya sokmak istemedi. Elindeki kazma ile üzerime saldırdı. Bahçede bulunan diğer vatandaşlar araya girdi. 3 Aralık Engelliler Gününde yaşadığım bu olay beni çok üzdü. Ben sesimin duyulmasını istiyorum” dedi.

Yaşanan bu anlar ise, bahçede bulunan diğer vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı.

Öte yandan, engelli ve savunmasız kardeşine kazma ile saldıran Erdoğan Gökmen’e savcılık tarafından 'uzaklaştırma' kararı alındı. 

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Düzceli 13 ay önce
Allah gözünüzü doyursun
Kondak 13 ay önce
Senin bacaklarını kırcam kazmalı yavşak bakıcaz bakıyım
Abdullah 13 ay önce
Allah yardım etsin her iki tarafında
...... 13 ay önce
Sizi şikayet edeceğim yanlı haber yapıyorsunuz peki olayda o engelli dediğiniz beyin karşı tarafı darp ettiğini biliyor muydunuz raporlarla sabit biz o beye birşey yapmadım ama on kişiyle karşı tarafin üzerine saldirdi sırf engelli diye herhangi savunmaya gecilmedi siz yanlı haber yapıyorsunuz sizin adiniza da polise başvuracağız çünkü karşı tarafa sormadan video yayinlayamazsiniz sizede ceza yazılacaktır bu kadar elini kolunu sallaya sallaya haber yapamazsınız
Simdi 13 ay önce
Ee şimdi bu kazmayi ne yapmak lazım
Yeni Sayımız