banner851

banner955

DUYARLI VATANDAŞ KOL KANAT GERDİ

Düzce'de çöp konteyneri yanında tüfekle vurularak yaralanmış halde bulduğu şahini evine götürerek ısınmasını sağlayan duyarlı vatandaş, daha sonra hayvanı tedavi edilmesi için milli parklar müdürlüğüne teslim etti.

Asayiş 10.01.2019, 13:46 11.01.2019, 15:21
2728
DUYARLI VATANDAŞ KOL KANAT GERDİ
banner1032

Olay, Beyciler Mahallesi'nde bu sabah saatlerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Beyciler Mahallesi'nde ikamet eden Mehmet Çelebi, sabah saatlerinde çöp konteynırının yanında karlar içinde bir şahin buldu. Şahinin yaralı ve soğuktan donmak üzere olduğunu gören Çelebi, hayvanı evine getirerek elektrikli soba önünde ısınmasını sağladı.

Avcılar tarafından vurulduğu tahmin edilen şahinle uzun süre ilgilenen Çelebi, hayvanın tedavi olması için durumu Milli Parklar Müdürlüğü’ne bildirdi.

Hayvanın tedavi edilerek yeniden sağlığına kavuşmasını ümit ettiğini söyleyen Çelebi yaptığı açıklamada, “Hayvancık, saçmayla vurulmuş. Çöpün kenarında donmuş bir şekilde bulduk. Bu soğuklarda insan da üşüdüğü için, hayvan da bir candır, onu da Allah yaratmıştır. Ona sahip çıktım. Onu ısıttım. Milli Parklar müdürlüğünü aradım" ifadesinde bulundu. İHA


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (6)
murat uzunel 4 yıl önce
helal olsun cumama
.. 4 yıl önce
kim zerre kadar iyilik yapsa karsiligini alacaktır...
dd 4 yıl önce
umarım şu avcılık saçmalığı ile hayvanları katledip kendini tatmin etmeye çalışan organizmalar da bir gün aynı muameleye maruz kalırlar ve can çekişerek ölürler.
Orhan ACAR 4 yıl önce
Tebrik etmek isterim her insanda olması gereken bir duygu olmalı helal olsun bu kızımıza
Çerkez 4 yıl önce
Allah razı olsun Allah sana bu dünyada ve ahirette herşeyin en güzelini nasip etsin
Düzcesever 4 yıl önce
Helal olsun!!
14
kapalı