banner851

banner614

DÜZCE'DE BAŞLAYAN OPERASYON İSTANBUL'A UZANDI

Düzce Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinde yürütülen çalışmada Şehit Murat Demir Mahallesi’nde bir şüpheli şahıs üzerindeki uyuşturucularla birlikte yakalandı. Şahsa uyuşturucu temin eden şahsın İstanbul’da olduğunun öğrenilmesi üzerine ekipler bu sefer İstanbul’da operasyon düzenleyerek zehir tacirini Düzce’ye getirerek adalete teslim eti.

banner619
Asayiş 24.05.2021, 19:10 26.05.2021, 14:47
3286

Düzce’de emniyet güçlerinin uyuşturucu ve uyuşturucu tacirleriyle mücadelesi hız kesmeden devam ediyor.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinde yürütülen çalışmada Şehit Murat Demir Mahallesi’nde bir şüpheli şahıs yakalandı. Şahsın üzerinden 4 parça halinde daralı 25 gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi.  Yakalanan şahıs hakkında ‘Uyuşturucu Madde Bulundurmak Kullanmak’ suçundan adli işlem yapıldı.

Öte yandan soruşturma sırasında şüpheliye uyuşturucu madde temin eden şahıs ise ikamet ettiği İstanbul ilinde operasyon düzenleyen Düzce Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, yakalanarak Düzce’ye getirildi.

İstanbul’da yakalanan zehir taciri tamamlanan işlemlerinin ardından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (4)
Vatandaş 4 ay önce
Bu işi yapanların satanların insanları yoldan çıkaranların aileleri zor durumda bırakıp çocuklarının ahını alanların Allah ne bu dünyada ne öteki dünyada gün yüzü görmesinler. Bir pislik gibi geberip gitsinler. Bu yakalananlar hic çıkmasın o girdikleri delikten.
Kanunlar yetersiz , çıkar 4 ay önce
Tebrikler, ancak bizim bu zayıf kanunlarının ağırlaştırılmadıkça bir anlamı yok, bunlar kısa zamanda çıkarlar yine devam ederler.
Hasan Çalişkanoğlu 4 ay önce
ben bu devletin polisimin gözlerinden öpeyim yok edin çocuklarımızı perişan aden bu şerefsizlere en az 5 yılceza verilsin
Murat 4 ay önce
Kökünüz kurusun inşAllah o anaların babaların eşlerin çocukların bedduası boynunuza olsun