banner851

banner955

DÜZCE ‘EMNİYET İMAMI’ TUTUKLANDI

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında Gölyaka İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görev yaparken meslekten ihraç edilen Murat Uğur, Düzce'deki emniyet yapılanmasının "mahrem imamı" olduğu iddiasıyla Bolu’da tutuklandı.

Asayiş 14.06.2017, 13:07 15.06.2017, 16:40
6512

Gölyaka İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görev yaptığı sırada FETÖ soruşturmaları kapsamında meslekten ihraç edilen ve Düzce'deki emniyet yapılanmasının "mahrem imamı" olarak değerlendirilen Murat Uğur, Bolu’nun Mudurnu ilçesinde yakalandı.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Mudurnu’da gerçekleştirilen operasyonda, örgütün Düzce'deki emniyet yapılanmasının "mahrem imamı" olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Uğur adliyeye sevk edildi.

Cep telefonunda örgütün şifreli haberleşme programı "ByLock" tespit edildiği belirtilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Öncü Haber Merkezi

banner844
Yorumlar (6)
Vatandaş 5 yıl önce
Madem bunlar imamdı neden zamanında devlet dairelerinde işe girdi hala anlamış değilim.
Taner 5 yıl önce
Temizle temizle bitmiyor devletin milletin sırtına yapışmış hortumla milletin devletin paralarını enerjisini geleceğini yiyip bitirmeye niyetliler. Bir an önce hepsi bulunup hapishanede bile beslemeye gerek yok atın ülkeden.
Gölyaka 5 yıl önce
İnsanların bahçelerine ekilmeyen mahsulü ekilmişmgibi gösterip destekleme alan alkol satılan yerlere kafalarına göre ceza yazan
ÇAKALIN DOST OLANI OLURMU 5 yıl önce
DEMEK Kİ DÜZCEYE İLK GELDİĞİNDE DÜZCE İL MÜDÜRLÜĞÜNE ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK GELDİ ANCAK GÖLYAKA DA MÜDÜR OLMADIĞI İÇİN GÖLYAKA YA VERMİŞLERDİ. ÇALIŞKAN ÇOK SAF GÖZÜKÜYORDU, ADAM DÜZCE İMAMIYMIŞ, YANİ ASLINDA O DEĞİL BİZ SAF MIŞIZ YA.
KİMSEYE GÜVENMİYORUM KARD 5 yıl önce
YANİ 10 AYDIR BU ADAM MUDURNU DA MI SAKLANMIŞ, HİÇ ÖYLE BİRİNE DE BENZEMİYORDU YANİ, HARBİDEN DEMEK Kİ GERÇEKTEN KİMİN KİM OLDUĞU BELLİ OLMUYORMUŞ. GÖLYAKA DA HER ORTAMA GİREN AKTİF BİRİSİYDİ.
vatandaş 5 yıl önce
Devletin kadrosundan çok imamı varmış bu fetonun birtek siyasi imamları göremiyoruz ne hikmetse.
Yeni Sayımız